העתיד כבר כאן: משחק חדש שהושק לאחרונה עבור ה-iPhone מתבסס על קצב פעימות ליבו של המשתמש, וכך מאפשר לו להתקדם במשחק. ניתוח פעימות הלב מבוצע בעזרת נורית הלד בגב המכשיר, והוא מתבסס על ניתוח החזרי האור העוברים דרך עורו של המשתמש.

המשחק החדש, שמכונה Skip a Beat, פותח על-ידי מפתחת משחקים הולנדית. מדובר במשחק הראשון שמשתמש בשחקן בדרך הזו  – בדומה לחיישן הקיים במכשירי ה-Galaxy S5 ומעלה של סמסונג (Samsung). כנאמר לעיל, השחקן מניח את את אצבעו על נורית הלד כדי לשחק, וקצב פעימות הלב מופיע בהתאם על המסך.

המשחק, מזכיר למעשה משחקים כגון Flappy Bird ואחרים, בו המשתמש מגלם דמות (צפרדע במקרה הנוכחי), שעליה להתחמק ממכשולים בעודה באוויר על-ידי הקשות בודדות על המסך, אלא שעל-מנת להשאיר את הדמות באוויר יש להניח את את האצבע על גבי נורית הלד – מה שיאפשר לצפרדע להישאר באוויר ולהתרומם – וזאת בעזרת ניתוח קצב פעימות ליבו של המשתמש. מטרת המשחק אגב, היא להציל נסיכה שנכלאה על-ידי אויביו של הצפרדע.

"המטרה העיקרית של המשחק היא לעזור למשתמש לעקוב אחרי שינויים בקצב ליבו של המשתמש בצורה כיפית ומהנה למדי", כך מספר אחד ממפתחי המשחק. "לעתים, שתייה מרובה של קפה או בשעת לחץ ומתח, גורמת לדופק לעלות מבלי שהמשתמש מודע לכך".

לפי שעה המשחק זמין אך ורק למכשירי iPhone 5 ומעלה הרצים על גרסאות 7 ומעלה של iOS. לדברי החברה, אין בכוונתה לשחרר משחק זהה גם למשתמשי מערכת האנדרואיד – לפחות לא בזמן הקרוב.

קרא עוד:  המרדפים חוזרים: כך נראה המשחק הבא של Need for Speed

לרכישה והורדת המשחק במחיר של 1.99 דולרים.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.