חנויות האפליקציות לא רק מככבות במערכות האנדרואיד וה-iOS. גם למיקרוסופט (Microsoft) חנות אפליקציות לא קטנה ובה אפליקציות רבות שניתן להוריד לשימוש במחשב ובמוצרים האחרים שמריצים את מערכת ההפעלה Windows 10. הנה 5 אפליקציות שכדאי לנסות.

Sticky Notes

זהו לא שולחן עבודה אמיתי, אם לא מודבקים עליו פתקי תזכורת שונים. גם מיקרוסופט מציעה פתקים "דביקים" שילוו את שולחן העבודה הוירוטאלי שלכם, ויסתנכרנו עם כל ההתקנים שמחוברים לאותו חשבון מיקורוספט. בעלי Surface Pen יוכלו אף לצייר או לכתוב בכתב יד על הפתקים הללו

להורדה

Instagram

אין זה סוד שלרשת החברתית הפופולרית ישנה גם גרסת Web, אך זו דלה באפשרויות. בחנות של מיקרוסופט, לעומת זאת, תוכלו למצוא אפליקציה עשירה יותר בה תוכלו גם להתעדכן במתחדש בפיד שלכם וגם לשוחח בהודעות פרטיות. הרבה יותר נוח מן המסך הקטן של הסמארטפון.

להורדה

ShareX

לחיצה על הלחצן PrtSc תבצע צילום מסך במרבית המחשבים, אך אז, במקרים רבים, תרצו לערוך את התוצאה. באמצעות האפליקציה הזו תוכלו ללכוד את המסך באזורים שונים, לערוך בקלות את התוצאות, לגשת להיסטוריית צילומי המסך, להקליט אנימציה של הנעשה במסך ואף להעלות את התוצאות לרשת בקלות.

להורדה

Fresh Paint

אם אתם חוטאים מדי פעם בציור, יתכן שתרצו לגוון קצת משימוש בתוכנת הצייר המוכרת. האפליקציה מציעה אוסף נרחב של כלים, יש שיאמרו שבמקרים מסויימים היא אפילו תוכל להחליף את פוטושופ. מצד שני, היא פשוטה מאוד לשימוש וגם ילדים בגילאים צעירים ימצאו בה עניין.

קרא עוד:  סקירה: +Synology DiskStation DS918 - כונן רשת מתקדם לבית ולמשרד

להורדה

Enpass

כמעט לכל שירות מקוון אתם מחזיקים שם משתמש וסיסמה ומדי פעם סיסמאות אלה גם מתעדכנות. במקום להחביא בבית רשימה עם כל שמות המשתמש והסיסמאות, ניתן להשתמש במנהל סיסמאות. הנה אפליקציה שנועדה בדיוק למטרה הזאת. כל שיש לעשות הוא לזכור סיסמה אחת לאפליקציה והיא תזכור עבורכם את כל האחרות.

להורדה


-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.