הווידג'טים (יישומונים בעברית) אולי לא ותיקים במערכת ה-iOS כפי שהם ותיקים באנדרואיד. הם, למעשה, הצטרפו למכשירי אפל החל מגרסת iOS 8. אספנו 5 ווידג'טים שימושיים לבעלי מכשירי האייפון ששווה לנסות.

כדי לצפות בווידג'טים המוצגים במכשיר כל שצריך לעשות זה לגרור את האצבע מצידו השמאלי של המסך לכיוון צידו הימני. כדי לערוך את סדר התצוגה ולהחליט אלו יישומונים יופיעו, יש ללחוץ על לחצן ערוך שבתחתית המסך.

Cheatsheet Widget

נוטים לשכוח את מספר החדר בבית המלון בו אתם מתאכסנים? שוכחים את קוד המכונית לפני התנעתה? היעזרו באפליקציה הזאת שגם תשמור ותארגן לכם את כל המידע החשוב הזה, גם כוללת מקלדת מיוחדת ממנה תוכלו שלוף את המידע במהירות וגם תאפשר לכם לצפות בו מבלי שתהיו חייבים אפילו לפתוח את מסך הנעילה.

להורדה

Timeglass

זמן הוא דבר חשוב ומשום כך סטופרים וטיימרים הופכים לכלים שימושיים במיוחד, כאלה שגם נזדקק להם גם מבלי לנבור בתפריטים השונים של האייפון. לאפליקציה הזו ווידג'ט חביב שיציג את כל השעונים, הסטופרים והטיימרים שקבענו לעצמנו ישירות בתפריט הווידג'טים.

להורדה

Copied

העתק-הדבק היא אחת התכונות השימושיות במחשב האישי, אך בסמארטפונים התפעול שלה עדיין מסורבל. כדי להקל על התהליך מציעה האפליקציה ווידג'ט שמציג את כל העתקות, הגזירות וההדבקות שנעשו במכשיר. ניתן לפתוח את הווידג'ט מכל מסך ולשלוף במהירות את הטקסט שהעתקנו או גזרנו קודם לכן.

להורדה

Tweety

מכורים לטוויטר? מדוע שלא תצפו ישירות ממסך הווידג'טים בציוצים של המשתמשים אחריהם אתם עוקבים? הווידג'ט, שתומך בעד שני חשבונות טוויטר הפועלים במקביל, יאפשר לצפות בציוצים האחרונים, לצייץ אותם מחדש ואף לסמן את הציוצים המועדפים עליכם.

להורדה

Google Maps

אם החלטתם לנווט באמצעות אפליקציית המפות של גוגל, תוכלו לצפות בהוראות הניווט מכל מסך. אם הפעלתם את הווידג'ט תוכלו להתחיל ניווט אל כל יעד מתוך האפליקציה ושאר הוראות ההגעה יפורטו בחלון הווידג'ט אותו ניתן להציג בכל שלב, גם מחוץ לאפליקציית Google Maps.

להורדה

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.