אחת הבעיות המרכזיות של הטלפונים החכמים הוא נפח הסוללה. מחד, ככל שמשתכללים המכשירים, אלו הופכים לצרכני סוללה גדולים יותר. מאידך, כדי לחסוך במשקל ובמקום מנסים היצרנים לשלב סוללות קטנות יותר. עם זאת, הנה כמה טלפונים שיתריעו לכם על הצורך להטעין רק לעיתים רחוקות.

Energizer Power Max P18K Pop

חולמים להטעין את הסמארטפון שלכם פעם בשבוע? עם המכשיר של אנרג'ייזר ואווניר שהוצג בתערוכת MWC שנערכה לאחרונה בברצלונה – זה בהחלט אפשרי. הוא כולל סוללה בנפח של 18,000 מילי-אמפר/שעה, אך החיסרון המשמעותי שלו הוא עוביו – 1.8 ס"מ, כמעט פי שלושה מסמארטפון ממוצע.

המחיר: 600 אירו

Ulefone Power 5S

אמנם קשה להתחייב על זמן השימוש מטעינה לטעינה, שכן הוא מאוד תלוי באופן השימוש. עם זאת, על פי החברה יחלפו בין שבוע לעשרה ימים עד שתצטרכו להטעין את סוללת ה-13,000 מילי-אמפר/שעה שלו. אגב, בזכות תקן Qi תוכלו גם לטעון אותה אלחוטית. 1.58 ס"מ עוביו.

המחיר: 220 דולרים

Doogee BL12000

על המכשיר עם הסוללה העוצמתית הכריזה Doogee עוד ב-2017, אז הוא נחשב לסמארטפון עם הסוללה הגדולה ביותר – 12,000 מילי-אמפר/שעה. לפי החברה מספיקה הסוללה לחמישה ימי שימוש רגיל ועוביו של המכשיר עומד על 1.4 ס"מ.

המחיר: 150 דולרים

Blackview P10000 Pro

כמה זמן לוקח להטעין סוללה בנפח 11,000 מילי-אמפר/שעה? בזכות טכנולוגיית הטעינה המהירה שמאמצת Blackview ייטען המכשיר מ-0 ל-100 אחוז בשעתיים ועשרים וחמש דקות. נתון לא רע בהשוואה לזמני הטעינה של המכשירים שרובנו מכירים.

קרא עוד:  לא רק Waze: אפליקציות לניווט בארץ ובחו"ל

Homtom HT70

כבר נתקלנו בסוללות בנפח הגדול מ-10,000 המילי-אמפר/שעה של סוללת ה-HT70. עם זאת, העיצוב של המכשיר הופך למרשים יותר, הרבה בזכות עוביו שעומד על 1.3 ס"מ ומתקרב לטווח הסביר. בזכות תכונת ה-OTG משמש המכשיר כסוללה ניידת ומסוגל להטעין מכשירים אחרים.

המחיר: 280 דולרים

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.