רוכבים על כלי תחבורה דו-גלגליים? הרשת מציעה מגוון אפשרויות להתמגן בפני הסכנות האורבות בדרך וגם חפיצים שונים שיהפכו את הרכיבה למהנה יותר. הנה 5 גאדג'טים לרכיבה בטוחה ומהנה.

הקסדה החכמה

Livall BH51M היא קסדה שקודם כל שומרת על חייכם ומלבד ההגנה הפיזית על הראש, היא גם מזהה נפילות ויכולה להודיע היכן נפלתם למספרים שהגדרתם מראש לשעת חירום. היא כוללת גם פנסים מלפנים ומאחור כדי להאיר את הדרך וגם כדי לאותת וכן ישנה אפשרות לשמוע מוזיקה ולשוחח בטלפון באמצעות המיקורפון והרמקולים המובנים בה.

לרכישה

כשמצלמת הדרך יוצאת מהרכב

הרוכבים על הכלים הדו-גלגליים מתקינים לרוב פנס קדמי שיסייע להם לראות ולהיראות גם בחושך. Cycliq Fly12 הוא פנס קדמי עוצמתי הכולל גם מצלמת HD בזווית רחבה שתקליט על גבי כרטיס זיכרון את המתרחש בפני הרוכב. ניתן גם להגדיר את המכשיר שישמש כאזעעקה עוצמתית אם מישהו מנסה לגנוב את הכלי שלכם.

לרכישה

הפעמון השתדרג

נמאס לכם מהצליל הצורם של פעמון האופניים? מתעצבנים כשהוא מתקלקל מפגעי מזג האוויר? הכירו את Nello – פעמון אלקטרוני מגנטי הניתן להתקנה והסרה מהכידון בקלות, כך שכשאתם מגיעים ליעד פשוט שימו אותו בכיס שלכם. הוא כולל שלושה צלילים שונים ועוצמתיים ומגיע במגוון צבעים.

לרכישה

מהו הכיוון שלכם?

נסיעה באופניים על כביש סואן מחייבת את הרוכב לנהוג במשנה זהירות, במיוחד כשהוא מעוניין לפנות ולהודיע על כך למשתמשי הדרך האחרים. את הערכה הזו ניתן למצוא ברשת במגוון וריאציות והיא מזכירה מאוד את מערכת האיתות הקיימת ברכב. באמצעותה תוכלו לאותת ימינה ושמאלה לפני שאתם פונים בפתאומיות.

קרא עוד:  גרמין הציגה שעונים חדשים כדי לחגוג את הסרט הבא בסדרת מלחמת הכוכבים

לרכישה

הסלולרי מגיע לכידון

גם רוכבי הדו-גלגלי מנועים מלהחזיק את הסלולרי ברכיבה ומשום כך רבים מבם מחפשים אחר התופסן האולטימטיבי שימקם את המכשיר על הכידון. התופסן הזה עוטף את כל הסמארטפון (מסך המגע עדיין יתפקד) וכולל הגנה בפני מים בדיוק לימים הגשומים. בתיק הקטן שמתחת למכשיר ניתן לאחסן ציוד נוסף.

לרכישה

Image result for Bicycle Phone Case Bag

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.