מתברר כי אם מחפשים טוב טוב, יש לא מעט משחקים למובייל בפיתוח כחול לבן. משחק הטאקי (Taki) המפורסם, שועל מהיר וערמומי ועוד ועוד. אז אספנו עבורכם כמה כאלה בפיתוח ישראלי.

ערמומי ומהיר: Fast Fox

השועל, גיבור המשחק, רוצה בסך הכל לאכול קצת פירות, אך מכשולים רבים עומדים בדרכו. כדי לעבור משלב לשלב יידרש השועל לקפוץ או להחליק ולא ליפול במלכודות השונות. רק כשיאכל מספיק פירות ייפתח עבורו השלב הבא. את האפליקציה תוכלו למצוא גם בחנות של אנדרואיד וגם בזו של אפל.

להורדה: iOS | אנדרואיד

   Fast Fox- screenshot

שנות ה-90 עדיין כאן

ואם הייתם בעלי מחשב באותה תקופה כנראה שתזכרו את הגרפיקה המפוקסלת שאפיינה כל כך את תוכנות המחשב אז. המפתח הזה מתרפק על אותם שנים ומציג שני משחקים פשוטים ומפוקסלים. באחד תצטרכו לדאוג שקוף שמנמן ועצלן ישיג את הבננות שלו ובאחר תסייעו לאנשי המערות לתקוף אויבים ולאסוף מטבעות.

להורדה Chubby Monkey: אנדרואיד | iOS
להורדה Mr Caveman: אנדרואיד | iOS

   Mr Caveman- screenshot

הצונאמי מאיים: Tsunami Run – Rory Adventure

רורי הוא ייצור קטן וצעיר שהוריו השאירו אותו לבד עת שגל צונאמי מאיים עליו. רורי מנסה להגיע אל הוריו אך הוא זקוק לסיוע שלכם. אתם תצטרכו לעזור לו לגלוש על מדרונות, לנוע בחול ובשלג, לנסוע על כביש ולהלך על חבל. אך כדאי לעשות זאת בצורה היעילה ביותר, שכן גל הצונאמי מאיים להשיג אותו.

להורדה: אנדרואיד

טאקי גם באפליקציה

משחק הקלפים טאקי מלווה אותנו מראשית שנות ה-80 והיה זה רק עניין של זמן שיזכה גם לגרסה המותאמת לטלפון החכם. ערימת קלפי המספרים הצבעוניים יחד עם הקלפים המיוחדים יאפשרו לכם להתמודד מול שחקנים אחרים. הגרפיקה מושקעת, אך אין כמו תחושת הקלפים ביד, במיוחד כשמגשימים ראשונים את המטרה ונותרים ללא קלפים.

להורדה: אנדרואיד

   TAKI- screenshot

שולטים במוזיקה ישראלית? השתתפו בחידון "מי הזמר?"

אולי אתם מכירים טוב את שמות השירים הישראלים, אך נראה אתכם שולפים את המידע הזה מהזיכרון תחת לחץ הזמן. בכל מסך באפליקציה יוצג שם השיר ושמותיהם של שני זמרים. בשניות בודדות תצטרכו לקבל החלטה מיהו הזמר. צדקתם? תמשיכו למסך הבא. טעיתם? המשחק יסתיים ותצטרכו להתחיל מהתחלה.

להורדה: אנדרואיד

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.