שנה חדשה יצאה לדרך וזו הזדמנות להתחדשות בכל הקשור לעיצוב הבית. אם בעבר היו למעצבי פנים בלעדיות מוחלטת בתחום, הפעם תוכלו להיעזר באפליקציות שונות כדי למדוד, לתכנן ואפילו לשאוב השראה מעיצובי פנים אחרים.

Houzz תספק לכם השראה

אם חשבתם פעם על עיצוב-פנים חדש לבית שלכם, כנראה שאחד הדברים הראשונים שעשיתם הוא שיטוט באינטרנט כדי לשאוב השראה מעיצובים אחרים. באפליקציה מליוני דוגמאות של עיצובי-פנים, על גבי דוגמאות אלה ניתן לשרטט כאוות נפשכם ואפילו למקם תמונות של חפצים ורהיטים שונים על גבי התמונה.

באמצעות האפליקציה ניתן גם לרכוש את הריהוט המוצג בעיצובים השנים ואף להיעזר בשירותים של אנשי מקצוע מכל העולם. אפשר גם לצלם תמונה של החדר ולמקם על גביה, באמצעות טכנולוגיית מציאות רבודה, רהיטים או אביזרים מתוך אלו המוצעים למכירה באפליקציה. זאת לצד טיפים, מאמרים וסרטונים רבים בתחום.

להורדה: iOS | אנדרואיד

Image result for Houzz Interior Design APP

 

Planner 5D – מתכננים ללא ידע מקצועי

שולחן השרטוט הוא ציוד חובה לכל מעצב. ולשרטוט כללים משלו, כמו הקפדה על קנה-מידה ואפשרות לשרטט חללים וחפצים ממעוף הציפור או בתלת-מימד. אפליקציית Planner 5D תאפשר לכם לשרטט על גבי מסך הטלפון החכם, גם אם אין לכם נסיון בתחום ואפילו לצפות בתכנון שלכם באמצעות משקפי מציאות מדומה.

קרא עוד:  כמו ב-Waze: דיווח על פקקים במפות גוגל

תוכלו לבחור ריצוף, קירות, חפצים ורהיטים מקטלוג בסיסי הניתן בחינם. אם תרצו גישה לקטלוג מורחב או לפתיחת תכונות נוספות באפליקציה תצטרכו לשלם עבור כך.

להורדה: iOS | אנדרואיד

SizeUp הופך את המכשיר לסרט מדידה

האפליקציה עושה שימוש בחיישני הטלפון החכם בכדי לספק לכם מידות אורך של משטחים שונים. כך תוכלו למדוד קירות, רהיטים או חפצים שונים, מידע קריטי עבור כל שינוי עיצובי שתחליטו לעשות.

כל שעליכם לעשות הוא להניח את המכשיר על משטח ישר, ללחוץ על כפתור ההתחלה ולהזיז את המכשיר בקו ישר עד לסוף קטע המדידה. לאחר לחיצה על לחצן הסיום תדווח האפליקציה איזה מרחק עבר המכשיר. בשימוש ראשוני יש לכייל את האפליקציה והשימוש הראשוני בחינם, אחר כך הוא יהיה בתשלום.

להורדה: iOS | אנדרואיד

Photo Measures Lite: כל המידות בתמונה אחת

רבים המתכננים את עיצוב הבית מתקשים לזכור בעל פה מידות רבות. לכן, פעמים רבות הם מסתובבים עם פתקים רבים בכיסים הכוללים את המידות השונות.

האפליקציה מאפשרת למשתמשים בה לצלם תמונה ולשרטט על גביה חצים עם מידות האובייקטים המצולמים. את המידות ניתן לקבוע במגוון יחידות מידה, בגודל שונה של הגופן ובצבעים שונים. כל אלה ישתלבו בתמונה אחת הכוללת מידות רבות של האובייקטים המצולמים בה. את התמונה ניתן לשתף בקלות ובפורמטים שונים.

קרא עוד:  כך תמנעו מאנשים להוסיף אתכם לקבוצות בוואטסאפ

להורדה: iOS | אנדרואיד

כך ייראה החדר הצבוע

אם אתם מתכננים לצבוע חדרים שונים בבית והחלטתם לעשות זאת בצבע ייחודי, יתכן שתתלבטו רבות כיצד ייראה הגוון שבחרתם על הקיר הצבוע. יצרניות הצבעים מפצות "מניפות" צבעים, דפים מודפסים הכוללים דוגמאות של הגוונים השונים, אך אין כמו הדמיה של הגוון הנבחר על הקיר.

לחברת "טמבור" יש אפליקציה ותיקה איתה ניתן לצלם את הקיר ולהלביש עליו את הגוון הנבחר, ל"נירלט" ישנו ממשק ממוחשב וישנן עוד אפליקציות רבות שעושות פעולה דומה.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.