מטוס בשמיים על רקע שקיעה

כולנו חלמנו, בשלב כזה או אחר בחיינו, להיות טייסים. השליטה על כלי התחבורה הפלאי הזה, זה שמסוגל לשאת כמה טונות באוויר ולטוס מיבשת ליבשת – קוסמת לרבים. אז עד שתשלימו את קורס הטייס, הנה 5 אפליקציות המדמות טיסה: ממטוסי נוסעים, דרך מסוקים ועד דאונים.

Flight Pilot

שחקנים חדשים באפליקציה יתחילו לטוס על מטוס ססנה פשוט. עם ביצוע המשימות, שבאמצעותן רוכשים את מיומנויות הטיסה, צוברים נקודות שאיתן ניתן לרכוש בהמשך מטוסים מתקדמים יותר. אמנם מדובר באנימציות של דגמי מטוסים אמיתיים, אך פחות אהבנו את מיעוט הפקדים המוצגים לטייס.

להורדה

X-Plane 10

מפתחי האפליקציה ניסו להעניק למשתמשים חוויה שדומה מאוד לחווית הטיסה במציאות. מלבד העתקים מדוייקים של 5 שדות תעופה אמיתיים, כוללת האפליקציה גם תא טייס מפורט עם מעל מאה (!) מתגים, ידיות ולחצנים. ניתן גם לטוס יחד עם שחקנים אחרים ברחבי האינטרנט באמצעות מצב מרובה משתתפים.

להורדה

Wings Of Duty‏

יהיו שיעדיפו לטוס אחורה בזמן, אל תקופת מלחמת העולם השנייה. האפליקציה מאפשרת לטוס במטוסים ההיסטוריים ולשחזר קרבות מפורסמים מהמלחמה ההיא. ניתן גם להחליט לאיזה צבא אתם משתייכים וכן להילחם מול שחקנים אמיתיים אחרים במשחק מרובה משתתפים.

להורדה

Turboprop 

אם הפרטים הטכניים של המטוס מעניינים אתכם – האפליקציה הבאה בשבילכם. באמצעותה תוכלו ללמוד על מטוסים צבאיים, כמו גם אזרחיים, להתנסות בהטסה שלהם ואפילו לחקור את פנים המטוס, לצפות כיצד נפתחות הדלתות, איך מתקפלים הגלגלים ועוד.

להורדה

XtremeSoaring3D 

אם החלטתם לוותר על המנועים הרועשים והמזהמים, תמיד תוכלו לדאות קצת ולנצל את זרמי האוויר הטבעיים. למפתחי האפליקציה הזו דרושה עוד עבודה ברמת חווית המשתמש, אך יש קסם מסויים במטוס קל משקל ששם את כל מבטחו בעוצמת הרוח.

להורדה

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.