בין אם אתם מנצלים את חופשת הקיץ כדי לטייל ובין אם אתם מחכים עם הטיולים לתקופת החגים המתקרבת – יתכן ותרצו לתעד את עצמכם מטיילים בשטח. אחד האביזרים שמסייעים לעשות זאת הוא מקל סלפי, אותו מוט טלסקופי שבקצהו ניתן למקם את הטלפון וכך לצלם, ביתר קלות, בעזרת מצלמת הסלפי. מצאנו חמישה מקלות סלפי ייחודיים.

כשהמקל כבר מגיע בתוך הכיסוי

במבט ראשוני על כיסוי המגן הזה, אולי לא תשימו לב למקל הסלפי באורך 53 ס"מ שמקופל לחלקים רבים ומוכן ומזומן בכל עת לרגע שתשתמשו בו. לטעמנו מדובר בכיסוי מגושם ועבה מעט וכן דגמי המכשירים שהוא מתאים להם אינו מגוון – אך זה בהחלט רעיון מדליק שמקל הסלפי הולך איתנו לכל מקום.

התייחסו למקל הסלפי כאביזר אופנה

מקל סלפי מקופל ייראה ברוב המקרים כאביזר שחור ומוזר שלא ברור מה מקומו בין אוסף הפריטים שארזתם איתכם לדרך. חברת CliqueFie הציגה מקלות סלפי המעוצבים במגוון סגנונות וצבעים ומעניקה להם מראה אופנתי ומותאם אישית. המחירים אמנם מעט יקרים, אך מה לא עושים בשביל קצת סטייל.

עם מקל הסלפי הזה תגיעו רחוק

זאת בזכות המוט הטלסקופי שמסוגל להגיע עד אורך של 3 מטרים, והוא כולל רגליים מתקפלות כדי שתוכלו להשתמש בו גם כחצובה. מקל הסלפי הזה מפותח בסיוע קמפיין גיוס המונים ב-Kickstarter, ואם תשאלו אותנו, מצפייה בסרטון ההדגמה לא התרשמנו מיציבות רבה של המצלמה שבקצה המוט הארוך והצר.

קרא עוד:  קוראים ביקורות באתרי קניות? ייתכן והן מזויפות

מבטלים את הרעידות

בשנים האחרונות הפכו המצלמות לקטנות וקלות, מה שיוצר אתגר משמעותי בשמירה על יציבות הצילום. חברות רבות מפתחות גימבלים, מייצבים מכניים ששומרים על תנועה חלקה ויציבה של המכשיר, וה-Vimble 2 מנסה לשלב את הגימבל המפורסם יחד עם מקל סלפי הנשלף עד לאורך של 29 ס"מ.

משפרים את איכות הסלפי

כדי לקבל תוצאות תמונה טובות יותר, ניתן למקם בקצה מקל הסלפי מצלמת אקסטרים, כשהפופולאריות שבהן הן המצלמות של חברת GoPro. לצד מתחרים רבים בשוק, גם החברה מציעה מקל סלפי בין שלל האביזרים המשלימים. הוא מסוגל להתקפל בכמה צירים וגם לשמש כחצובה באמצעות הרגליים המצורפות.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.