אנחנו מצלמים הרבה בטלפון, ומתעדים מאורעות בחיינו. את התמונות או הסרטונים תרצו בוודאי להעלות לרשתות החברתיות – ובדיוק עבור כך מצאנו 5 אפליקציות שקצת ישדרגו את ה-Stories שלכם.

Canva

בראש ובראשונה נועדה האפליקציה לביצוע עיצובים גרפיים שונים, מהמחשב ומהטלפון החכם. רקעים, תבניות וגם גופנים שונים יוכלו לקשט את התמונות שלכם. בין השאר, ניתן להתאים את העיצובים כך שיתאימו במידותיהם לאלה של Instagram Stories.

להורדה: iOS | Android

LifeLapse

תיעוד TimeLapse מתבצע לרוב כשהמצלמה מכוונת לאותה נקודה, ומתעדת אותה בזמנים שונים. כך ניתן ליצור סרטון קצר מאוסף תמונות סטילס שתיעדו תהליך ארוך. עם האפליקציה הזו תוכלו להכין גם סטוריז לאינססטגרם בסגנון הייחודי. שימו לב שגרסת הניסיון החינמית היא לשבוע בלבד.

להורדה: iOS | Android

Unfold

מדובר באחת האפליקציות הפשוטות לתפעול והיא אינה דורשת הרשמה בשימוש הראשון. תוכלו לבחור בין 25 תבניות חינמיות ועוד 75 תבניות בתשלום איתן תסדרו את התמונות ו/או הסרטונים שלכם עבור הסטורי המושלם. לפני העלאה לאינסטגרם תוכלו לצפות בתצוגה מקדימה של התוצאה.

להורדה: iOS

TouchRetouch

שוב נדחף לכם לפריים מישהו שלא הייתם רוצים לצלם? ישנה השתקפות מעצבנת בתמונה שהייתם מעדיפים למחוק? האפליקציה הזו תחסוך לכם את הפוטושופ לתמונה לפני שמעלים אותה כסטורי. היא מאוד קלה לשימוש, רק סימון פשוט של האלמנט שרוצים למחוק והוא נעלם מן התמונה כלא היה. מחיר: 7.30 ש"ח.

קרא עוד:  אינסטגרם השיקה אפליקציית שיחות עם חברים שתעדכן את הסטטוס במקומכם

להורדה: iOS | Android

+KiraKira

אם תרצו להוסיף קצת זוהר לצילומי הסטורי שלכם – זו האפליקציה בשבילכם. היא מאפשרת להוסיף אפקט מנצנץ לאובייקטים השונים בצילום, גם בסטילס וגם בווידאו. מחיר: 3.60 ש"ח

להורדה: iOS

התמונה באדיבות Depositphotos

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.