ז'אנר משחקי הפעולה גרם לבני נוער רבים לשרוף שעות רבות מול המחשב וקונסולות המשחקים לאורך השנים. עם התפתחות הטכנולוגיה הפכו המשחקים הללו למציאותיים יותר ויותר, כשהצפייה במתרחש בהם נעשית דרך מסכים חדים, הרמקולים הפכו איכותיים יותר וגם המקלדת, העכבר ובקרי המשחק השונים – הם לא מה שהיה פעם.

אך גם משתמשי הסמארטפונים לא יצאו נפסדים וגרסאות ניידות של משחקי הפעולה החלו להופיע גם עבורם. אם תרצו – שדה הקרב יסע יחד איתכם באוטובוס או יסייע לכם להעביר יום משעמם בעבודה או בלימודים. מצאנו חמישה משחקי פעולה שכדאי לבדוק גם בסמארטפון.

Doom

ממש לאחרונה זכו חובבי משחקי הפעולה למעט נוסטלגיה כשגילו שמשחק היריות הפופולרי בשנות ה-90, Doom, חזר בגרסאות מחודשות עבור מגוון פלטפורמות. בעלי הטלפונים יוכלו למצוא את Doom 1, 2 ו-3 בחנויות האפליקציות, לצערנו לא בחינם. הגרפיקה אמנם נותרה כפי שהייתה, אך כעת נוספו שלבים חדשים וכן מצב מרובה משתתפים.

להורדה: אנדרואיד (חינמי), אנדרואיד (בתשלום) | iOS

Critical Ops

שלושה מצבי משחק תמצאו ב-Critical Ops ועל הדרך תגלו שהיוצרים לא התפשרו על הגרפיקה ודאגו שתהיה מאוד מציאותית. בתרחיש אחד תשתייכו לקבוצה שמנסה להשתיל פצצה במחנה היריב ולשמור עליה, בעוד שהקבוצה האחרת מנסה לנטרל אותה. בתרחישים נוספים תצטרכו להרוג את השחקנים האחרים ולהצטייד בכלי הנשק שלהם.

להורדה

Guns of Boom

בניגוד למשחקי פעולה אחרים שכוללים תפריטים סבוכים, במשחק הזה לא יעבור זמן רב מהרגע שתעלו את האפליקציה ועד שתחלו במשחק. כמו כן, רוב הקרבות בו מתבצעים בשטח מצומצם. הוא מבוסס על שתי קבוצות, כשבכל אחת ארבעה לוחמים אותם תוכלו לצייד בכלי נשק מגוונים ומדים ססגוניים כך שתוכלו לצאת למלחמה בדיוק בסטייל המתאים.

קרא עוד:  קורסייר מציגה את T3 Rush - כסא גיימרים שסופג את ההשראה מהספורט המוטורי

להורדה

N.O.V.A. Legacy‏

ואם התרגלתם להילחם בסביבה עירונית, הגיע הזמן לרענן את שדה הקרב ולהילחם על גבי ספינת חלל. המשחק הוא חלק מסדרת משחקים ותיקה שזמינה עבור מספר פלטפורמות. בגרסה הזו, הזמינה עבור מכשירי אנדרואיד, ניתן לשחק גם במצב מרובה משתתפים והחברה מתגאה כי קובץ ההתקנה הקליל לא בא על חשבון הגרפיקה האיכותית.

להורדה (אנדרואיד)

World of Tanks Blitz MMO‏

המשחקים המבוססים על לוחמת פנים אל פנים לא מגיעים לעוצמות הלחימה של טנק נגד טנק, או ליתר דיוק, שבעה טנקים שלכם נגד שבעת הטנקים של היריב. באפליקציה תוכלו לפגוש כ-350 דגמים של טנקים היסטוריים, כשעם קצב ההתקדמות במשחק תוכלו לצייד את עצמכם בדגמים מגוונים, כולם מבוססים על טנקי עבר אמיתיים.

להורדה: אנדרואיד | iOS

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.