בנינטנדו (Nintendo) יכולים לנשום לרווחה: קונסולת ה-Switch של החברה ממשיכה למכור בקצב נאה ובדו"חות הרבעוניים של החברה מצויין שברבעון האחרון בלבד נמכרו 1.88 מליון קונסולות – מספר כולל של 19.67 מליון קונסולות מאז ההשקה.

אם משווים את המספר לשני הרבעונים הקודמים, ישנה ירידה במכירות שכן באלו נמכרו כ-2.93 ו-7.23 מליון קונסולות בהתאמה. אך אין זה מפתיע שכן בניגוד לרבעונים שמאופיינים כ'עונת החגים', הרבעון שמסתיים בסוף חודש יוני ידוע כ'עונה חלשה'. למרות זאת מדובר במספרים טובים, כשנשיא החברה טטסומי קימישימה (Tatsumi Kimishima) צופה כי בשנת הכספים של 2018 יימכרו 20 מליון קונסולות.

מבחינת מכירות משחקים, נינטנדו מתגאה בכמות של 87 מליון עותקים לכותרים שנמכרו, כאשר בראש הרשימה מככבים באין מפתיע הזיכיונות של נינטנדו עם כותרים כמו: Super Mario Odyssey עם כמות של 11.7 מליון עותקים, Mario Kart 8 Delux עם 10.35 מליון עותקים שנמכרו, The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild עם 9.32 מליון עותקים שנמכרו ועוד. נראה כי הקהל מקבל באהבה גם את ה-LABO, ערכות הקרטון שמאפשרות להרכיב צעצועים אשר הושקו בחודש שעבר בישראל כשאלו זכו לכמות מכירות נאה של 1.39 מיליון מאז השקתן באפריל.

כמות מכירות המכשירים את תתחזק לקראת סוף השנה, אז צפוייה החברה להשיק כמה מהכותרים היותר פופולריים שלה כמו: צמד כותרי הפוקימון ה-Pokemon Let's GO וכן משחק המכות Super Smash Bros Ultimate.