אילן גרינבוים מנכ"ל  יורוקום תקשורת סלולרית: "ZTE היא חברה בעלת שיעורי הצמיחה הגבוהים ביותר בעולם בתחום התקשורת בפרט ומכשירי סלולר בפרט. הסמרטפון שאנחנו משיקים הנו מכשיר מתקדם במחיר אטרקטיבי מאד ומהווה הסנונית הראשונה למגוון רחב של מוצרים מצוינים שיגיעו בקרוב לשוק. ההשקעות הרבות של ZTE בפיתוח מבטיחים לנו מוצרים חדשניים ומתקדמים כבר בעתיד הקרוב כשהמטרה שלנו היא להביא לישראל את ציוד התקשורת ומכשירי הסלולר האיכותיים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר".

לפני מספר חודשים קיבלה יורוקום תקשורת סלולרית את הזיכיון הבלעדי לשווק בישראל את מוצרי ענקית הסלולר והטכנולוגיה הסינית  ZTE. מדובר בסיפור הצלחה מבית היוצר של סין ואחת החברות המצליחות בעולם בכלל.  ZTE ממוקמת כיצרן מספר 4 בעולם בתחום המכשירים הסלולריים בכלל, ובתחום הסמארטפונים זו החברה הצומחת בעולם עם שיעור צמיחה של 300% בשנה האחרונה! שווי השוק שלה בבורסת הונג-קונג הוא כ-8 מיליארד דולר, והיא משקיעה כ-10% מהמחזור שלה במחקר ופיתוח מתוך כוונה לחזק את מעמדה כשחקנית מובילה  וחדשנית . לחברה כ- 18 מרכזי פיתוח ברחבי העולם בהם מועסקים מעל 30 אלף עובדים מתוך 80 אלף עובדים.  7% מהפטנטים בתחום ה LTE (דור רביעי) רשומים ע"י ZTE.

מכשיר ה-ZTE Blade III שיימכר אצל המשווקים המורשים והמפעילות הסלולריות הוא סמארטפון  מבוסס מערכת הפעלה אנדרואיד עם הגרסא המתקדמת 4.0 ( Ice cream Sandwitch ) ומעבד   Qualcomm 1Ghz

יורוקום אף פיתחה והטמיעה בו ממשק עם תמיכה משופרת במיוחד בעברית והוא משווק במחיר נוח ושווה לכל כיס של  1,299 ₪  (כולל אחריות יצרן למשך שנה). הסמארטפון מכיל את כל התכונות המתקדמות הרצויות וקיבל ביקורות רבות ומצוינות עד כה. המכשיר מיועד לצרכנים שמחפשים את הפתרון המושלם לסמארטפון מתקדם ואיכותי במחיר נוח ולא יקר, פתרון שהיה חסר עד כה בשוק הסמאטפונים  בשוק הישראלי.

המכשירים משווקים החל מהשבוע בסלקום ובימים הקרובים גם בפלאפון.