קיבלתם זיכוי מחנות ולא היה לכם מה לעשות איתו? כמה פעמים קרה לכם שהזיכוי נשכח בארנק וכשנזכרתם בו כבר פג תוקפו? יכול להיות שנמאס לכם להפסיד כסף סתם?

Zeek  מספקת פתרון: אפליקציה המאפשרת לבצע, חינם, עסקאות מכירה ורכישה בטוחה של זיכויים לא מנוצלים באמצעות הסמארטפון, לצד ניהול מסודר של הזיכויים הקיימים, כך ששום זיכוי לא ייזרק לפח.

Zeek מספקת פתרון לבעייה כואבת: כ- 30% מהזיכויים אינם זוכים למימוש. הם נשכחים, אובדים בכביסה, דוהים, או שפג תוקפם ללא שימוש. כשזה מתברר, כבר אין מה לעשות על מנת לתקן את המצב ואת הכסף לא ניתן להשיב.
Zeek הינה יוזמה משותפת של דניאל זלקינד ואיתי אראל, יזמים המגיעים מתפקידי ניהול בעולמות השיווק והפרסום בדגש על סלולר ואינטרנט. את ההון הראשוני לפעילות החברה השקיע אורי לוין, יזם Waze. גם יזמי Zeek, חוו את אותה תחושת תיסכול ובעקבות זיכוי אחד יותר מדי שנשכח בארנקם, לקחו את היוזמה לידיים ופיתחו פתרון טכנולוגי לבעיה כואבת שמטרידה רבים.

לדברי יזם ומנכ"ל Zeek, דניאל זלקינד, "מדובר בעסקת win-win-win – מוכר הזיכוי מממש כסף שרוב הסיכויים שהיה הולך לאיבוד או נזרק, רוכש הזיכוי מקבל אותו במחיר מופחת ואילו הקמעונאי מקבל עוד לקוח מרוצה ומביא לקוחות נוספים לחנות".
לדבריו "שוק הזיכויים ושוברי הקנייה מוערך בכ 5% מהמחזור הקמעונאי בישראל – 2 מיליארד ש"ח בשנה. אנו מעריכים כי 30% מהזיכויים אינם ממומשים, כלומר שמדובר בסכום שיכול להגיע ל-600 מיליון ₪ בשנה שאינם מנוצלים, כסף שפשוט נזרק לפח, ביחד עם הזיכוי".
לדברי יזם וסמנכ"ל השיווק של Zeek, איתי אראל, "צרכנים רבים אינם מודעים לכך שזיכויים הם מסמך סחיר, שניתן להעביר או למכור בין אנשים. Zeek מספקת כלים נוחים ופשוטים לצרכנים לממש את הזיכוי או השובר, כך שהם יכולים למכור אותם בקלות ובכך להציל את הכסף שבנסיבות אחרות היה הולך לאיבוד".
אראל מוסיף, "הטכנולוגיה מסייעת להפגיש בין אנשים – מוכרים וקונים – באופן נוח ובטוח ומבלי לצאת מהבית. במסגרת עבודת הפיתוח של השירות נתקלנו באנשים שניסו למכור זיכויים בפלטפורמות שונות. גם כאלה שהצליחו למכור נאלצו לנסוע לאזורים רחוקים ממקום מגוריהם על מנת לבצע את החלפה פיסית של הזיכוי. Zeek משחררת את משתמשיה מעול זה ומבטיחה להם עסקה בטוחה ומהירה".

איך זה עובד?
Zeek הינה אפליקציית מסחר דיגיטלית המפגישה בין אנשים – קונים ומוכרים של זיכויים – ומאפשרת להם לבצע עסקה בטוחה באמצעות הסמארטפון, לצד ניהול מסודר של הזיכויים שברשותם, כך ששום זיכוי לא יישכח. העלאת הזיכויים ל-Zeek באמצעות הסמארטפון תאפשר יצירת עותק דיגיטלי של הזיכוי וקבלת התראה לקראת סיום תוקפו. האפליקציה פועלת על אנדרואיד ו-IOS. הורדת האפליקציה והשימוש בה ניתנים בחינם, ללא עמלות גלויות או נסתרות.
מוכר זיכוי? לאחר הורדת האפליקציה בסמארטפון, בוחרים בלשונית "מכור זיכוי", סורקים את הזיכוי וממלאים את פרטי הזיכוי. ברגע שיימצא קונה לזיכוי, תאסוף Zeek (באמצעות דואר או שליח) את השובר מהמוכר ותעביר אותו אל הרוכש (בהמשך יעבור התהליך דיגיטציה). המוכר יקבל את הכסף לחשבון הבנק שלו בתוך עד 14 יום.
מעוניין לקנות זיכוי בהנחה? בוחרים את המותג המבוקש מתוך רשימת הזיכויים המסודרת לפי שמות מותגים, מקליקים ומבצעים רכישה מאובטחת באמצעות כרטיס אשראי או PayPal. Zeekתדאג להעביר את הזיכוי המקורי אל הקונה באמצעות שליח או בדואר. כנ"ל Zeek מתחייבת ל100% קניה/מכירה בטוחה.
אודות היזמים
דניאל זלקינד, יזם ומנכ"ל Zeek, בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום הפרסום ורכש המדיה באינטרנט והסלולר. זלקינד שימש סגן נשיא למדיה ב- MassiveImpact וקודם לכן שימש מנכ"ל Mediacom Interaction, אחת מסוכנויות המדיה האינטרנטית הגדולות בישראל. הוא בעל תואר שני MBA בהתמחות במימון בבינתחומי הרצליה ותואר BA בכלכלה וניהול במכללה האקדמית ת"א יפו.

איתי אראל, יזם וסמנכ"ל שיווק ב- Zeek, בעל ניסיון של כ- 8 שנים בתחום השיווק והפרסום. אראל שימש כמנהל מותג במחלקת השיווק בבנק הפועלים. אראל הוא בעל תואר MBA בהתמחות בשיווק במרכז הבינתחומי הרצליה, ו- BA בכלכלה וניהול במכללה האקדמית ת"א יפו.

להורדה

http://vimeo.com/84516610

 

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.