כחלק מההשקות וההכרזות שנערכו בכנס ה-Android One שנערך אתמול בהודו, הכריזה גוגל (Google) גם על שינוי משמעותי באתר שיתוף הוידאו של החברה, יו-טיוב (YouTube): אפשרות לצפות במצב Offline בסרטונים ישירות מהמכשיר, ללא צורך בחיבור סלולרי או אלחוטי זמין.

המטרה של החברה לחסוך מצד אחד בתשלומים לספקיות שמשלמים משתמשים בארצות אליהן היא מכוונת את פרויקט ה-Android One, ומצד שני לאפשר להם לראות סרטונים גם במקומו בהם אין כיסוי טוב.

גרסת היו-טיוב המותאמת תאפשר למשתמש להוריד סרטון באמצעות Wi-Fi, למכשיר שלו, ככה שהמשתמש יוכל 'להטעין' מספר סרטונים למכשיר שלו ולאחר מכן יוכל לצפות בהם עד אשר הוא מחליט למחוק אותם לצמיתות. בכדי להוריד את הסרטון, המשתמש יצטרך ללחוץ על כפתור בשם Add to device (הוסף למכשיר) והסרטון ישמר על זכרון המכשיר בסיום ההורדה.

 

שתף:
-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".
 • ///

  מהלך הגיוני, אני בטוח שהAPK של הגרסה הזאת יתחיל להסתובב ברשת כשהמכשירים יושקו.
  בטח תיהיה הצפנה כזאת או אחרת שתאפשר לראות את הוידאו רק דרך האפלקיציה המקורית ולא תיהיה אפשרות להגיע לקובץ בגלל זכויות יוצרים, בכל זאת זה תכונה נהדרת שחסרה.

 • U

  השאלה אם יהיה אפשר להרחיב זיכרון באותם מכשירים?
  כי בלי הרחבת זיכרון האיחסון יגמר תוך שניה בעיקר כשהם מגיעים עם פחות מ-16GB…

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אז למה יש תמונה מאייפון חח 😉

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  טוב. שיהיה לכם את ה apk תפרסמו פה

  • יוסי כהן

   לנו יש כבר את TubeMate אז ככה שזה לא בעיה.