גוגל (Google) השיקה היום בחנות האנדרואיד את אפליקציית YouTube VR, המאפשרת לצפות בתכני וידאו ב-360 מעלות על גבי ה-Daydream View, משקפי המציאות המדומה תוצרת החברה.

האפליקציה מרכזת את כלל הסרטונים והתכנים המציעה YouTube המיועדים למשקפי מציאות מדומה. ניתן למצוא סרטונים שצולמו ב-360 מעלות או סרטוני תלת מימד שונים התואמים לשימוש בפלטפורמת הוידאו של גוגל. ניתן לנווט ישירות בתפריט ייעודי המרחף במרכז, חלוניות המציגות סרטונים קשורים, תיאור הסרטון ובקרי השליטה. היישום מקושר כמובן לחשבון הגוגל של המשתמש כך שכל הערוצים אליהם אנו רשומים, רשימות ההשמעה וסרטונים מומלצים קיימים גם פה.

YouTube VR מוגבלת לעת עתה רק לשימוש במכשירי ה-Pixel, שכן אלו המכשירים הראשונים שתומכים בפלטפורמת Daydream. למרות זאת, אנו דיי בטוחים כי לא תהיה כל בעיה לעבוד עם משקפיים או מכשירים אחרים, לכן לא ברור מדוע גוגל חסמה זאת.

המעטים שבכל זאת כבר מצוידים במכשירי ה-Pixel, יכולים להוריד בחינם את YouTube VR מחנות ה-Google Play כבר עכשיו.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.