בקרוב מגוגל: החברה מתכננת להשיק שירות חדש להאזנה וצפייה בסרטוני YouTube, אשר ייקרא YouTube Music Key שבאמצעותו משתמשים יוכלו להאזין למוזיקה ללא פרסומות בכל זמן שירצו גם כאשר הם לא מחוברים לרשת.

מדובר בגרסת פרימיום של האפליקציה לניידים שתכלול יכולת ניגון במצב לא מקוון, תכנים והופעות בלעדיות וללא פרסומות, כאשר הערכות כי מחיר השירות יעמוד על 9.99 דולרים בתשלום חודשי קבוע.

בדיווח של Android Police נאמר כי ניתן יהיה להאזין למוזיקה גם ללא הזרמת הוידאו, כלומר להמשיך ולעבוד עם המכשיר או כאשר המסך כבוי, דבר שלא ניתן לבצע כיום באפליקציה הקיימת, וכן אפשרות להורדת התכנים ישירות למכשיר בין אם זה דרך ה-WiFi או תקשורת סלולרית כדי לאפשר ניגון גם בזמן שאין חיבור זמין.

לפי דיווחים שונים גוגל עובדת על השירות כבר תקופה ארוכה. היא רכשה מספר שמות מתחם (דומיינים) של אתרי אינטרנט בשמות שונים הדומים לשירות המדובר כבר לפני מספר חודשים ואף הייתה אמורה להשיק את השירות החדש מוקדם יותר השנה, אולם בשל מחלוקות עם אולפני המוזיקה בנוגע לתמלוגים עבור זכויות היוצרים, הדבר התעכב. השירות יחליף את Google Play Music Key, שירות הזרמת מוזיקה הזמין בארה"ב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.