להתמכר מגיל צעיר: כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, גוגל (Google) השיקה היום את אפליקציית YouTube Kids, וכשמה כן היא, מיועדת כל כולה לגיל הרך עם ממשק ייעודי, תכנים מותאמים ועוד.

האפליקציה החדשה מדגישה ומתאימה את עצמה לצורך ההולך והגובר של ההורים לפקח על התכנים שהילדים צופים ברשת, ועם YouTube Kids לא צריך לדאוג. היא מאפשרת סינון קפדני של הסרטונים השונים המועלים לרשת אשר מותאמים לטווח הגילאים הצעיר וכוללת גישה למגוון ערוצים של חברות ההפקה הגדולות ותוכניות שונות וללא תגובות כלל וכלל. מעבר לתוכניות וידאו, ישנם גם תכני מוזיקה, משחקים ואף תוכן לימודי, ואת כל זה מגישה האפליקציה בממשק מותאם, ידידותי וקל מאוד לשימוש.

בנוסף, אם ההורים ממש חוששים, ניתנת האפשרות לבטל את החיפוש באפליקציה, ואפילו ניתן להגביל את משך הצפייה והשימוש באפליקציה כדי לוודא שהילדים לא מבלים יותר מידי זמן מול המסך. היא גם בסיסית מאוד, לא ניתן לקבוע רשימות צפייה או להוסיף סרטונים למועדפים והיא נועדה בעיקר לשמש כבידור פשוט, קל ובטוח לילדים.

גוגל שחררה את האפליקציה למכשירי האנדרואיד וגם כן ל-iOS, אולם כרגיל בישראל לא ניתן להוריד אותה, כך שלעת עתה משתמשי האנדרואיד יאלצו לעשות זאת דרך הורדת ה-APK בהתקנה ידנית.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
  • גיא

    למה "כרגיל" לא ניתן להוריד בישראל? בכלל לא מובן לי כל עניין שירותי גוגל שלא עובדים בישראל כמו מוסיקה סרטים וכד'. יש מדינות עולם שלישי שהשירותים האלה עובדים אצלהם אבל בישראל? מה פתאום! בסהכ יש לנו שיתוף פעולה צמוד עם ארה"ב גם בהיי טק (תראו איזה מפעל יש לאינטל ואיזה בניין יש לגוגל בארץ) ורק גוגל רכשה לא מזמן את וייז הישראלית…אבל לתת לנו להיות כמו שאר העולם ולספק לנו שירותי גוגל (Google Play Services) זה אסור!!! אנחנו ב 2015 מתי זה כבר יקרה אם בכלל???!!! הנה אם תהיתם רשימת הארצות שבהן יש שירותי גוגל: https://support.google.com/googleplay/answer/2843119?hl=en
    אנחנו לא מופיעים בשום שירות. מדהים!

  • תומר

    התקנתי, עבד לא רק אחרי אתחול המכשיר, אפליקציה מעולה ניתן לחפש גם ערוצים לילדים מהארץ. הם לא רואים פרסומות מעצבנות בהתחלת כל סרטון והם לא מקבלים המלצות לכל מני סרטונים לא חינוכיים כמו ביוטיוב הרגיל.
    חסר רק אפשרות לרישום לערוצים או ליצור מועדפים