כשבועיים בלבד לאחר ש-Whastapp החליטה להוסיף את הסימון (V) הכחול להודעות שנקראו על ידי חברים לשיחה, מגיעה הגרסה המאפשרת לבטל זאת בעדכון חדש שעדיין לא הגיע לחנויות האפליקציות, אך כבר זמין להורדה מאתר Whastapp הרשמי.

כפי שכבר דיווחנו על כך השבוע, בגרסה 2.11.44 נוספה אפשרות לבטל את הסימון הכחול תחת הגדרות האפליקציה, וכן העדכון גם כולל תמיכה בגרסת הפיתוח האחרונה ל-Android Lollipop. יש לציין כי ביטול הסימון הכחול פועל לשני הצדדים, כלומר חבריכם לא יוכלו לדעת שקראתם את ההודעה וגם אתם לא תוכלו לדעת שאחרים קראו.

בין אם חשבתם כי זה שימושי או לא, אין ספק כי התוספת החדשה הכעיסה רבים, שכן כעת ניתן לדעת מתי החבר או החברים לשיחה (בקבוצה) קראו את ההודעה. הדבר גרם (שוב) למעבר של משתמשים לעבר אפליקציית Telegram המתחרה, אך לא בטוח שזה יספיק לה כדי להצליח ולבסס את מעמדה.

הגרסה החדשה של Whatsapp זמינה כאמור להורדה, אבל בינתיים רק למשתמשי האנדרואיד. עדכון זה מצטרף להרחבת כמות החברים בקבוצה ומעתה ניתן לכלול עד 100 איש במקום 50 כפי שהיה עד כה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.