לפני כחודשיים וחצי חשפה חברת yes את המהלך פורץ הדרך בעולם הטלוויזיה- yesGO, המאפשר לצפות בעשרות ערוצי טלוויזיה ובאלפי תכני VOD – ישירות משידורי הערוצים של yes- בכל מקום ובכל זמן, באמצעות הטאבלט, הנייד או בכל מכשיר התומך בשירות.

כעת, עם תום תקופת הניסוי, כל לקוח של חברת yes, יוכל להצטרף החל מהיום לשירות שיינתן חינם לכלל לקוחות החברה למשך 3 חודשים מיום ההרשמה לשירות, לאחר מכן תהיה עלותו 19.90 ₪ לחודש והוא יכלול את שירות המולטירום, הסטרימר וה-VOD. לקוחות ה- VOD  הקיימים של yes ימשיכו ליהנות מהשירות ללא עלות.

רון אילון, מנכ"ל yes מסר כי: "השקת yesGO מאפשרת לנו להמשיך ולהוביל את חווית הצפייה המתקדמת והטובה ביותר בישראל. מדובר במהלך הנותן ערך מוסף עצום  ללקוחות שלנו, שיוכלו לראות את הטלוויזיה הטובה ביותר בעולם- בכל מקום, בכל עת, ובכל מכשיר".
yesGO מאפשר לצפות בכ- 50 ערוצי yes בהם חמשת ערוצי הסרטים של החברה (yes 1,2,3,4,5),ערוצי הסדרות (yes Drama, yes Oh, yes Action, yes Comedy יס דוקו), ערוצי ילדים, ערוצי ספורט, ערוצי lifestyle , ובתכני ספריית  ה- VOD של yes –אשר מכילה אלפי שעות VOD. הצפייה תתאפשר בכל המכשירים הנלווים התומכים, בכל מקום ובכל זמן, כולל אלפי התכנים החינמיים. השירות מושק במגוון רחב של מכשירים:

  •  iPAD מבית Apple ומגוון טאבלטים נבחרים בסביבת אנדרואיד
  •  מכשירי iPhone מגרסת iPhone 4  ומעלה ומגוון סמארטפונים מובילים בסביבת אנדרואיד,  כולל סמסונג s2, s3, s4

בהמשך השירות יורחב גם למכשירים תומכים נוספים.
במסגרת השירות החדש,  לקוחותינו ייהנו לראשונה בישראל מחוויית צפייה פרסונלית הכוללת המלצות מתכני ה- VOD  ומערוצי yes בשירות. בנוסף יוכלו לשתף את התכנים האהובים עליהם עם חבריהם, להזמין הקלטות ולבצע פעולות נוספות.
ההצטרפות לשירות הינה באמצעות הורדה פשוטה של  האפליקציה מה- Appstore או Google play ובאמצעות אתר החברה החדש המושק היום בכתובת: www.yes.co.il באזור האישי.
אתר החברה החדש מותאם לכל המכשירים Pc/ Tablet/ Mobile ( (full responsive, ונבנה באופן כזה שיעניק חווית self service  נגישה, פשוטה ואינטואיטיבית לטובת זמינות של מידע, פעולה או תהליך לכל לקוח, תוך שהוא מייצר חוויה פרסונלית, ונותן המלצות אישיות (תוכן, שירותים, מוצרים) לכל גולש.

 לינק להרשמה לשירות:
https://www.yes.co.il/pages/RegisterYoltve.aspx

לינק להורדת אפליקציית android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=il.co.yes.yesgo

לינק להורדת אפליקציית iphone
https://itunes.apple.com/il/app/yesgo/id809996016?ls=1&mt=8

לינק להורדת אפליקציית ipad
https://itunes.apple.com/il/app/yesgo-for-ipad/id813022579?ls=1&mt=8

*הודעה לעיתונות פורסמה כלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.