מיזם תיירות עולמי חדש עולה לאוויר בישראל: Xplorer הוא רשת של מטיילים ומקומות שנועדה לתעד חווית ביקור בכל מקום ובעולם ולתכנן טיולים. בעולם עכשווי אשר מורכב מרשתות חברתיות, מיזם Xplorer מתמקד במה שחשוב למטיילים: יעדי טיול. ברשת של אקספלורר, לכל מקום תיירות בעולם יש דף וקיר משלו בו אפשר לראות בצורה מרוכזת עדכונים מהשטח – את כל פעילות המטיילים שביקרו בו, זאת לצד מידע עובדתי וטכני (כמו מזג אויר, שערי חליפין, שעה מקומית ועוד). למטייל נותר רק לחבר את כל הנקודות וליצור מהן את הטיול והחופשה המושלמים.

אקספלורר מנתב את העוצמה שקיימת ברשתות חברתיות במטרה לעדכן את המידע על כל יעד בעולם בזמן אמת. זה רלוונטי בזמן תכנון הטיול וגם כאשר המטייל נמצא ביעד, הוא יכול להכנס לאתר ולקבל מקהילת החברים את כל התשובות לשאלות.

המיזם מיועד עבור כל מי שמתכנן פעילות תיירותית כל שהיא: נופש קצר או טיול תרמילאים ארוך. Xplorer מספק גם כלים למי שכבר טייל ומעוניין לתעד את החוויות בצורה קלה ומהנה. כל מטייל מקבל דף משלו, בו מוצג מסלול הטיולים שעשה בעולם וכל המידע שהוא תיעד, בין אם מדובר בתמונות, סיפורי מסע, טיפים וכל מידע אחר. למעשה, הקהילה היא שבונה את המידע על העולם באתר. סיסמת המיזם היא: Spread the World.

לעקוב אחר מקומות
אם ברשתות חברתיות מוכרות, כמו פייסבוק, האלבום המרהיב שפרסמתם על תאילנד נשטף בזרם העדכונים של החברים ונעלם מהעין לאחר מספר שעות או ימים, ב- Xplorer, התמונות הללו יופיעו בדף של תאילנד ויוכלו לעזור למטיילים הבאים שגם יוכלו לפנות אליכם לעצה. רשת המקומות באתר מציגה את כל יעדי התיירות בעולם כשהיא מקדישה עמוד יעודי לכל יעד כזה, בו מוצגת כל פעילות המטיילים שביקרו בו.

לכל יעד תיירות יש דף משלו, בו מוצגת כל פעילות המטיילים שביקרו בו, ניתן להירשם לדף של מקום, בין אם מדובר בארצות הברית, לונדון או איי סיישל ולקבל עדכונים שוטפים על כל מה שקורה שם.

לטייל באופן עצמאי עם תמיכה של קבוצה
כל אחד מאיתנו שיצא לחופשה יודע כי מדובר בזמן מוגבל, אין מקום לטעויות,  ולשם כך אקספלורר מספק את האפשרות להעזר במטיילים שביקרו כבר במקומות המבוקשים. אקספלורר מחבר בין אנשים לא רק על בסיס חברתי אלא גם על בסיס של סגנון טיול דומה כמו טיול תרמילאים, ירח דבש, משפחות, גיל הזהב ועוד.

בעולם האינטרנט הקיים, ישנה כמות אדירה של מידע שהולכת לאיבוד, Xplorer מחבר את כל המידע אותו מעלים החברים לאתר ומציג אותו בצורה מסודרת כשהוא ממפה את כל העולם בעין של מטייל.

xplorer-homepage

אקספלורר עושה סדר בעולם, הוא מסדר אותו באופן נוח להתמצאות ותכנון טיול, המידע שאותו מעלים המטיילים, בונה רשת מידע יסודית ומקיפה המשלבת מידע מקצועי, עדכונים ממטיילים, רשתות חברתיות, שירותי השוואת מחירים של שירותי תיירות ועוד. אם אתם מתעניינים ביעד תיירות מסוים – בין אם מדובר באטרקציה, עיר או מדינה, תוכלו לבחור לעקוב אחריו ולצפות על המסך בעדכונים טריים מהשטח: חוויה של טיול שלפני הטיול.

טרוול מרקט – השוואת מחירים שירותי תיירות
Xplorer משמש גם ככלי להשוואת מחירים עבור המטיילים: באתר משולבת מערכת אשר מציגה את המחיר הזול ביותר של מאות אלפי מלונות, טיסות וחבילות נופש. המידע מגיע מסריקת אתרי השוואת מחירים המובילים בעולם, ללא קשר מסחרי לספק תיירות כזה או אחר, כך שלגולשים מוצג המידע ללא אינטרס מסחרי סמוי.

לביקור באתר, גלשו לכתובת: www.xplorer.co.il

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.