מכשיר ה-Xperia Z2 שרק החל להימכר בעולם עבר מספר שדרוגים ביחס לדגם הקודם, ואנחנו לא מדברים על שדרוג מתחת למכסה המנוע אלא על השינויים החיצוניים. מתברר כי החברה חיזקה את מעטפת המכשיר ומלבד העיצוב המעודכן גם החומרים ממנו הוא מיוצר עמידים יותר.

זאת כמובן אם לשפוט על פי מבחן הנפילה שביצע האתר Android Authority, אשר בו ה-Xperia Z2 הצליח להפתיע את המנוסים שבנינו ולהחזיק מעמד גם אחרי נפילות קשות מגובה רב. באופן מפתיע, למרות שהתצוגה ניזוקה המכשיר המשיך לתפקד באופן מלא, ופרט למספר שריטות בגוף המכשיר לא נראה כי זה ממש הפריע לו.

את זה אי אפשר לומר על הדגם הקודם, אשר לא צלח את מבחן הנפילה והתצוגה הפסיקה לעבוד באופן כליל.  עניין של מזל? אולי, ואולי לא.

שתף:

Sony Xperia Z2

מכשיר ה-Sony Xperia Z2 הוכרז בפברואר 2014, בעל מסך 5.2 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, מבוסס על מעבד Quad-core 2.3 GHz Krait 400 וזיכרון RAM של 3GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה v4.4.2, מצויד במצלמה 20.7 מגה פיקסל, סוללת 3200mAh וחסין למים.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.