יצרנית המכשירים הסינית Xiaomi, האחראית על ליין מכשירי ה-Mi האיכותיים חשפה היום כי היא תחשוף את הדור הבא ב-22 ליולי. בטיזר ששוחרר על ידי מנכ”ל החברה, לי ג’ונס (Lei Juns) הוצג מודעה בה נראה הספרה 4, כרמז עבה ל-Mi 4 יחד עם תאריך החשיפה המשוער, שכאמור הוא ב-22 ליולי שבהמשך החודש.

עוד נחשף כי החברה תעבור ככל הנראה לגוף אלומיניום, משהו שגם כן התמונה רומזת לכך או לכל הפחות תכלול אלמנטים שכאלה כפי ש-LG עשתה עם המראה המוברש של ה-G3. מלבד זאת לא נאמר דבר, כך שהמפרט עוד לא ידוע וכן השדרוג אל מול ה-Mi 3 לא צפוי להיות גדול מידי.

כזכור החברה השיקה את ה-Mi 3 בסוף שנה שעברה, אולם גרסה משודרגת שלו הכוללת שבב Snapdragon 801, זיכרון 3GB של RAM ומסך 5 אינץ’ Full HD, נחשפה בחודש אפריל השנה, כך שמעניין יהיה לראות מה היצרנית הסינית תשדרג בהכרזה הקרובה. את Mi 3 סקרנו כאן לאחרונה, ובהחלט זהו מכשיר שהצליח להרשים אותנו.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • מוטי

  איזה 'כזכור הכריזו על הMI-3S באפריל'? מדובר היה בהדלפות בלבד, ובסוף לא הוכרז ולא בטיח.
  עשו בשכל, אגב. אי אפשר לצאת עם מכשיר חדש / משודרג כל כמה חודשים. זה גורם לכך שלא משקיעים מספיק בדגמים החדשים (ע"ע סמסונג).
  מנגד, מי שממתין בסבלנות ומוציא מכשירים בקצב סביר יותר, מצליח לחדש, או לכל הפחות, להביא רענון משמעותי.
  אגב, כדי לשמור על מחזור מכירות סביר, שיומי פשוט הורידו את המחיר בהתאם לירידה בעלויות ייצור, ע"מ להשאר אטרקטיביים.
  אגב 2, אני מקווה שבהתאם להדלפות יצא גם מכשיר קטן. כבעליו הגאה של הMI-2S, אני מוכרח לציין שהדבר העיקרי שמשך אותי היה העוצמה של מכשירי דגל מקבילים במכשיר קטן ולפית (=ניתן ללפיתה), בליווי תמחור ראוי ביותר.

  • Ran

   לחבר שלי יש את MI-2S מכשיר שמרגיש טוב, מהיר ללא תקיעות (לא מריץ משחקים חזקים), ה-cover שאפשר לקנות מ-Xiaomi הם פשוט באיכות ומיוחדים שחבל על הזמן.
   הלואי היו מיצרים כיסויים לכל הפלאפונים.