מיקרוסופט חשפה את תאריך ההשקה הרשמי של קונסולת ה-Xbox One ועד כה הערכות היו כי זה יקרה מתישהו בחודש נובמבר. כעת התאריך שבו תגיע הקונסולה לחנויות הוא ב-22 לנובמבר, כשבוע אחרי תאריך ההשקה של המתחרה מסוני.

ההשקה תתרחש במקביל בארה”ב, אנגליה, גרמניה, ספרד, מקסיקו, קנדה, ניו זילנד, אירלנד וצרפת, ומיקרוסופט אומרת כי שווקים נוספים צפויים להשיק את ה-Xbox One בתחילת 2014, וזה ככל הנראה כולל גם את ישראל.

עוד אמרה מיקרוסופט כי הדרישה לקונסולה החדשה בהזמנה מוקדמת הייתה יוצאת מגדר הרגיל בארה”ב והיא הקונסולה שנמכרה הכי מהר בהיסטוריה שלה ומאמינה כי ההשקה הקרובה תהיה הגדולה ביותר של קונסולות מסדרת ה-Xbox.

כזכור, מחירה של הקונסולה בארה”ב עומד על $499 הכולל את מצלמת הקינקט ובקר בודד ואילו הקונסולה המתחרה PlayStation 4 נמכרת ב-$399 שאינו כולל את המצלמה או בקר ה-Move.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.