מיקרוסופט (Microsoft) מורידה פעם נוספת את המחיר של קונסולת ה-Xbox One באנגליה, עתה הקונסולה נמכרת במחיר של 329.99 פאונד.

נראה כי כמות המכירות של קונסולת ה-Xbox One בממלכה הבריטית לא מזהירות, שכן החברה הכריזה על הורדת מחיר נוספת, השלישית במספר, מאז הושקה הקונסולה לפני פחות משנה. הקונסולה כעת נמכרת במחיר מומלץ לצרכן של 329.99 פאונד, כ-20 פאונד פחות ממחיר קונסולת ה-PlayStation 4 באנגליה.

נראה כי הצעד מגיע בתגבוה לקפיצה בכמות המכירות של קונסולת ה-PlayStation 4 שהקנה לה השקת הכותר Destiny, על-פי MCV נמכרו יותר קונסולת PlayStation 4 לעומת קונסולת Xbox One ביחס של 2:1 לטובת סוני.

נזכיר כי הקונסולה הוצעה למכירה לראשונה במחיר של 429.99 פאונד, יקר משמעותית מהקונסולה המתחרה של סוני שהוצעה למכירה ב-349.99 פאונד, זמן קצר לאחר מכן השוותה מיקרוסופט את מחיר ה-Xbox One לקונסולה של סוני אך נראה כי קשה להרשים את הבריטים אשר העדיפו לרכוש קונסולת PlayStation. על-פי הודעת יח״צ של מיקרוסופט אין לצפות לירידת מחיר גם בשווקים נוספים ונראה כי הורדת מחיר זו בלעדית לרוכשים מאנגליה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.