אפליקציות השבוע

אנו קונים הרבה כל השנה, אך במיוחד במזג אוויר חורפי שבו ניתן להסתובב בנוחות בקניונים ובמרכולים המקורים והממוזגים. אז אם בחרתם לצאת לעוד סיבוב קניות, או לערוך קניות מהבית באמצעות האינטרנט – כדאי לעשות זאת בחכמה. ליקטנו כמה אפליקציות שיהפכו אותנו לצרכנים חכמים יותר: אחת שתעזור לנו ליהנות ממבצעים מבלי לקנות מוצרים מיותרים, אחרת שתגרום לנותני השירותים לרדוף אחרינו מבלי שנערוך סקר שוק מפרך, אפליקציה שתדאג שנהג המונית לא עובד עלינו וגם כזו שתעקוב אחר חשבונות הבנק ותסייע לחסוך בהוצאות.

עוד בנושא

קונים רק מה שצריכים

רשתות רבות, כמו גם חנויות מקומיות, מציעות מבצעים אשר גורמים ללקוחות לקנות יותר מוצרים ממה שבאמת הם צריכים. מבצעים כאלה, כדוגמת מבצעי 1+1 או "קנו ב-300 ושלמו רק 200", הם הסיבה המרכזית לפיתוח אפליקציית Linxale.

האפליקציה תאפשר לכם להיחשף למבצעים השונים בכ-65 מרכזי קניות וקניונים ברחבי הארץ. אתם תבחרו את המבצע המשתלם בעבורכם ותוכלו לשתף אותו באמצעות האפליקציה. לקוח אחר שנמצא באזורכם ושמוצא עניין באותו מבצע יקבל התראה על כך שאתם באזור ושתוכלו לממש יחד את המבצע. באמצעות חלון הצ'אט שבאפליקציה תוכלו לקבוע פגישה בחנות בכדי ששניכם יחד תרכשו מוצרים תחת מבצע אחד. חנות נעליים מוכרת שני זוגות בהנחה? הזמינו עוד לקוח וכך תהנו מהנחה חלקית מבלי לקנות עוד זוג.

אין ספק שהאפליקציה תתאים לאנשים רבים, ובקרוב מתכננים המפתחים להשיק אותה בארצות הברית. וכמו כל אפליקציה המבוססת על שיתוף פעולה, דרושים מספיק משתמשים ברחבי הארץ שיכירו את האפליקציה ושישתמשו בה כדי שתפעל היטב עבור כמה שיותר לקוחות.

להורדה: iOS | אנדרואיד

linxale

הקץ להשוואת המחירים?

אפליקציית "הפוך" נועדה לחסוך מאיתנו את סבב השוואת המחירים המייגע שאנו עורכים כשאנו מתכוננים לרכוש שירות או מוצר יקר. באפליקציה ישנן קטגוריות צרכנות שונות: רכב, נדל"ן, הלוואות, מוצרי אלקטרוניקה, ביטוח, לימודים ועוד. בכל קטגוריה ישנו טופס מילוי קצר בו תוכלו למקד את בקשת השירות או המוצר שאותו אתם מחפשים.

לאחר מילוי פרטיכם האישיים, שירות "הפוך" יעביר אותם לכמה ספקים מתחרים ואלו יחזרו אליכם עם הצעת מחיר ופרטים על השירות או המוצר. כך תוכלו לוותר על החיפוש אחר פרטי הקשר של נותני השירותים המתחרים ועל הנסיון לקבל מכל אחד מהם את ההצעה המשתלמת ביותר. הספקים פשוט יחזרו אליכם וינסו להתחרות על הכיס שלכם.

להורדה: iOS | אנדרואיד

hafooch facebook

 

נוסעים במונית? אל תהיו פראיירים

על פי תקנות התעבורה חייבים נהגי מוניות להפעיל מונה בכל נסיעה, עירונית או בינעירונית. עם זאת, הנוסע יכול לבחור בתשלום מראש של תעריף הנסיעה על פי מחירונים המתעדכנים מעת-לעת.

עליתם על מונית, סיכמתם מראש על מחיר מסויים ואתם חוששים שנהג המונית עובד עליכם? אפליקציית How Much Taxi תסייע לכם להיות צרכנים חכמים. האפליקציה מחשבת את טווח המחירים המקובל עבור הנסיעה מנקודת המוצא שהגדרתם ועד לנקודת היעד. ניתן לקבוע בה פרמטרים נוספים כמו הזמנה טלפונית, תעריף יום/תעריף לילה, כמות נוסעים או האם קיימות עצירות נוספות.

אין ספק כי מדובר ברעיון חביב ושימושי, אך לטעמנו יש עוד עבודה רבה בשיפור הצד החזותי של האפליקציה.

להורדה: אנדרואיד

שולטים בהוצאות

מדוע קשה לנו כל כך לנהל את הפעילות הפיננסית שלנו? אחת מהסיבות העיקריות לכך היא ריבוי מקורות המידע שמהם אנו מקבלים את הנתונים: חשבונות בנק, כרטיסי אשראי, הלוואות ותשלומים רבים.

FinanDa הוא שירות שהושק ב-2009 ומאז ועד היום הוא מספק מעקב צמוד אחר התנועות הפיננסיות ממגוון הערוצים הדיגיטליים, הן באמצעות תוכנה והן באמצעות אפליקציה. לאחר ההרשמה ובאופן חד פעמי, תצטרכו להזין פרטי כניסה לכל אחד מחשבונות הבנק וכרטיסי האשראי שברשותכם. לאחר מכן מנתחת את האפליקציה את כל הנתונים מכל המקורות ומציגה עבורכם "לאן הולך הכסף": כמה הוצאתם בכל תחום ותחום בתקופה האחרונה.

ניתן גם לנהל תקציב באמצעות קביעת יעדים, לשלוט גם בהוצאות והכנסות מזומנים וכל זאת בממשק מאובטח היטב. האפליקציה רק קוראת את הנתונים מהמקורות השונים ואין לה הרשאות לשנות אותם. כמו כן, אם הטלפון אבד או נגנב, ניתן לגשת לאתר ולשנות את הסיסמה באופן מיידי.

להורדה: iOS | אנדרואיד

 

פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.