מכשירי נוקיה שדולפים לרשת לפני ההכרזה הרשמית זה לא הפתעה גדולה, אבל כזה שמגיע עם הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה, זה כבר עניין אחר. בימים האחרונים אנחנו מקבלים עוד ועוד דיווחים על מכשיר ה-Lumia 630, מכשיר ביניים חדש ומשודרג לדגם ה-Lumia 620. כעת הודלף וידאו קצר של המכשיר אשר מפעיל לראשונה את מערכת ה-Windows Phone 8.1.

דווח לראשונה על ידי WPCentral, הוידאו שעלה לאתר שיתוף וידאו בסין, מציג לראושנה מנוקיה, שילוב של כפתורי מגע כחלק מממשק המשתמש זאת במקום כפתורים קפסטיבים. המערכת אמנם בסינית כך שקשה להתרשם באמת מהשינויים הצפויים, אבל כן ניתן לראות את מרכז ההתראות, חנות האפליקציות, המצלמה ועוד אשר קיבלו שינוי קל בעיצוב.

ה-Lumia 630 צפוי לראות אור ב-2 לאפריל, ביום הראשון של כנס המפתחים Build שייערך ב-2 לאפריל. השמועות טוענות כי המכשיר יציג מסך מגע בגודל 4.5 אינץ’ 800×480, שבב מרובע ליבה Snapdragon 400 עם זיכרון 1GB של RAM ומצלמה בגבו ללא פלאש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.