סאגת עדכוני המכשירים לא פוסחת גם על מיקרוסופט (Microsoft) כשזו הבטיחה כי מכשירים רבים יעודכנו ל-Windows 10 Mobile, הגרסה החדשה של המערכת הניידת שלה שהוכרזה בחודש נובמבר האחרון, אולם רבים עדיין ממתינים.

בין המכשירים הצפויים להתעדכן הם Lumia 930 ו-Lumia 520, הדגמים הפופולריים ביותר של מיקרוסופט וכן שורה ארוכה של מכשירים נוספים המבוססים על Windows Phone 8.1 כמו Lumia 640, 830, 935 ועוד, אולם עד להודעה חדשה, העדכון יידחה לתחילת 2016: “בחודש נובמבר האחרון הצגנו את Windows 10 לטלפונים הכוללת מגוון של חידושים כמו Universal Windows Apps יחד עם ההצגה של Lumia 950 ו-950 XL. השדרוג ל-Windows 10 Mobile יחל להתגלגל בתחילת שנה הבאה למכשירים קיימים המריצים את גרסה Windows 8 ו-8.1.”  אמרה החברה.

בינתיים, השוק ממתין להשקת זוג המכשירים החדשים, 950 ו-950XL הנראים כהדבר הגדול הבא. אלו יהיו מצוידים בשבב Snapdragon 808/810, מצלמה 20 מגה פיקסל, זיכרון עבודה של 3 ג’יגה-בייט וכמובן רצים על מערכת Windows 10 Mobile. זוג  המכשירים הללו יחד עם Lumia 550 שהוכרז גם הוא יחד איתם.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • שמואל

  מכשירי הלומיה החדשים נמכרים כבר בארה"ב.

 • אורי

  כלכך חבל שמיקרוסופט לא משיקה מכשירי high end
  לומיה עם חלונות 10, 4 גיגה זיכרון ומעבד 820 החדש במחיר הגיוני היה נמכר המון
  חבל שמיקרוסופט נשארת מאחור

  • caesar

   הם רק הוציאו עכשיו שני מכשירי דגל עם המעבדים הכי חזקים שיש בשוק ועם 3 גיגה ראם מה אתה עוד צריך?

 • erez

  מתי נוקיה יחזרו להיות נוקיה מקורית ולא מיקרוסופט?

 • caesar

  המכשירים כבר יצאו בארה"ב

  וחוץ מזה ל"lumia 950xl" יש את Snapdragon 810 ולא את 808

  • איתי מקמל

   תוקן תודה

 • RuR

  כתבתם להתגלג במקום להתגלגל