תאריך ההשקה של הגלקסי אס 4 (Galaxy S4) אומנם טרם הוכרז, אך לפי שמועות המסתובבות ברשת כבר זוכה לדחייה ראשונה, מתאריך צפוי באמצע מרץ למועד מאוחר יותר, זאת בעקבות בעיות ייצור במעבד מתומן-הליבה אקסינוס 5 (Exynos 5) של החברה.

בדו"ח של האנליסט גיא ריצ'ארד מצויין כי "אנו צופים כי הגלקסי אס 4 יידחה, בעקבות בעיות בצריכת החשמל של המעבד מתומן הליבה אקסינוס אוקטה… אנו מאמינים כי בחברה יפנו לספק חיצוני". כך נראה שהאפשרות של דחיית תאריך ההשקה של ספינת הדגל החדשה של סמסונג מגיעה בעקבות בעיות ייצור של המעבד ובחברה הקוראנית בוחנים אפשרות להשתמש במעבדי סנאפדרגון (Snapdrgon) תוצרת קוואלקום במקום מעבדים משלהם על-מנת לענות על דרישות הביקוש הגבוה שצפוי להיות למכשיר.

חיזוק לשמועה זו מגיע בעקבות התבטאות אנונימית של בכיר בסמסונג שהובאה ב'קוראיה טיימס', לפיה הנוט 3 יהיה המכשיר שיצוייד במעבד מתומן הליבה, מאחר ולא סביר כי הוא השמיט את הגלקסי אס 4 שלא בכוונה, שהרי מדובר בסדרת המכשירים המוכרת ביותר של סמסונג.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • דחייה?

  הם אפילו לא הכריזו על תאריך אז איך יש דחייה?
  מרץ? הכולם שמועות על גבי שמועות ושום מילה לא נכונה.

  המכשיר יוכרז במאי ואתם תראו.

 • בולי

  אם סמסונג רוצה להיות חכמה יותר היא צריכה לדחות את זה כמה ימים אחרי האירוע של גוגל כל שנה 😀

  • גבי גפן

   אמת ויציב.
   ולו בגלל גירסת האנדרואיד החדשה.

 • דניאל

  הכל שמועות. עד שלא יהיה הודעה מסודרת אי אפשר באמת לדעת כלום.
  ודרך אגב עדיף שידחה, ככה יהיה באזז יותר גדול למכשיר.

 • S3HATER

  מה קרה לכם סמסונג מה?!?!?! איפה הסמסונג של גלקסי S2? דפקו לעצמם הכל בS3 ועכשיו הם גם מחליפים מעבד? אוליי גם תשימו עליו לוגו של HTC וזהו

  • מוקי

   הגלקסי 3 היה מצויין אני לא יודע על מה אתה מדבר..
   אבל אין ספק שהגלקסי 2 היה אגדה

   • בני

    למה היה ? עדיין אגדה, לפחות אצלי 🙂

 • מיגל

  אכזבהההההההההה