בשבוע שעבר, WhatsApp (וואסטאפ) עוררה את זעמם של מיליוני משתמשים ברחבי העולם בכך שהוסיפה אפשרות לדעת מתי הצד השני קרא את ההודעה שלנו על ידי סימון V (וי) בצבע כחול, כך, לאחר שהנמען ייקרא את ההודעה, שני החצים לצד שמו יהפכו את צבעם מאפור לכחול. במקרה בו שולחים את ההודעה לקבוצה של אנשים, החצים יהפכו לכחולים רק אחרי שכל המנויים לקבוצה יקרא אותה

ואולם, עושה רושם שהביקורות הרבות על מהלך זה לא פסחו על צוות המפתחים של WhatsApp. על-פי הדיווח של משתמשת מגרמניה, אשר מנסה את גרסת הניסיון (בטא – Beta) של WhatsApp במערכת ההפעלה אנדרואיד (Android), תהיה אפשרות לבטל את הסימון הכחול.

העיקרון יעבוד כפי שעובדת ביטול אפשרות ה-"נראה לאחרונה": כל עוד המשתמש יבטל את הסימון הכחול, כך שהצד השני לא יוכל לראות מתי הוא קרא את ההודעה שהוא שלח, כך גם המשתמש לא יוכל לראות מתי אחרים קראו את ההודעה שהוא עצמו שלח לנמעניו.

אנחנו מקווים כי העדכון יצא במהרה ולמשתמשים תנתן האופציה הזו בקרוב. אם לא, תמיד ישנה חלופה ראויה.

שתף:
-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".
 • Yossi Cohen

  וואטסאפ פלוס יכול להפוך את הדברים האלו לחד צדדיים כלומר אתה רואה ואינו נראה ולא עיוור ולא נראה.
  וגם מוסיף אפשרות לשלוח תמונות וסרטים באיכות מלאה.

 • עמית

  זה ממש חרטה היה את זה תמיד v אפור אחד נמסר שני v אפורים ההודעה נקראה פשוט עכשיו שינו את ועכשיו לוי אחד אין משמעות השני v קיבלו את המשמעות של v אחד וה-v הכחול את של השני v לא מבין מה ההתלהמות

  • דביר לוי

   גם אני חשבתי ככה אבל מסתבר שזה לא נכון. V אפור אחד אומר שההודעה נשלחה, VV אפורים אומרים שההודעה הגיעה ו-VV כחולים אומרים שההודעה נקראה.