יום רביעי, 20 ביוני, 2018
בית אפליקציות וואטסאפ: לא ענו לשיחה? השאירו הודעה קולית

וואטסאפ: לא ענו לשיחה? השאירו הודעה קולית

10

וואטסאפ (WhatsApp) שחררה עדכון גרסה חדש (2.16.189) שמביא לנו מספר פיצ'רים חדשים ובראשם היא היכולת לשלוח הודעה קולית במקרה של שיחה שלא נענתה או נדחתה על ידי מקבל השיחה.

עם כניסתה של וואטסאפ לעולם השיחות הקוליות בתחילת השנה, היא מנסה גם להקנות הרגלים למשתמשיה ולהרבות שימוש ביכולת החדשה[ כך שבמקום שנצטרך להקליט את ההודעה ישירות מחלון הצ'אט עצמו באופן ידני, ניתן יהיה להקליט את ההודעות ישירות מתפריט שנפתח לאחר השיחה, שבו נמצא גם כפתור המאפשר להתקשר שנית למשתמש.

מלבד זאת, הגרסה החדשה מוסיפה אפשרות לשלוח הודעות טקסט בהתאמה אישית. כאשר מוסיפים את הסמל (`) שלוש פעמים לפני ואחרי ההודעה, האותיות יראו כמו אותיות דפוס (מכונת כתיבה). תוספת זו מצטרפת לאפשרויות עיצוב אחרות, כמו הוספת כוכבית (*) לפני ואחר ההודעה תדגיש את המילה או את המשפט. כדי להפוך את הטקסט לנטוי יש לשים קו תחתון (_) ולמתיחת קו יש להוסיף את הסימן טילדה (~) לפני ואחרי.

בעדכון האחרונה הושקה האפשרות להגיב להודעה מסוימת בחלון הצא'ט. כדי לעשות זאת עלינו ללחוץ לחיצה ממושכת על ההודעה ולאחר מכן על כפתור התשובה. הפיצ'רים החדשים זמינים כעת למשתמשי גרסת הבטא של וואטסאפ וצריכים להגיע לקהל הרחב בעדכון הבא.

אפשר להציע לך חברות? כל העדכונים הכי חמים אצלכם בפייסבוק
Connect!