וואטסאפ Whatsapp

עדכון שיצא לאפליקציית וואטסאפ (WhatsApp) השבוע מביא מספר לא קטן של חידושים הכולל פילטרים לתמונות, תגובה מהירה להודעה וגם יצירת אלבומים בתוך חלונית השיחה בקלות ובמהירות.

העדכון שהגיע למשתמשי iOS תחילה מציג אפשרות להוספת פילטרים לתמונות בזמן הצילום. המשתמשים יכולים לבחור אחד מחמשת הפילטרים הקיימים ולהחיל אותם על תמונות או סרטונים רגע לפני שהם נשלחים בצ'אט, ואלו יכולים לסייע באיכות התמונה או לתת מגע אישי. למעשה, אלו אותם פילטרים שקיימים באינטסגרם (Instagram) ובסנאפצ'ט (Snapchat) המוכרים בשמות Pop, Black, White, Cool, Chrome ו-Film.

אפשרות אחרת חדשה היא יצירת אלבומים באופן מובנה. אם עד היום, שיתוף מקבץ תמונות בוואטסאפ הוצגו כגלילה אינסופית בתוך חלונית הצ'אט, מעתה אלו יוחלפו בגלריה אחודה שתוצג יחדיו. בתמונות השונות באלבום יוכלו המשתמשים לסייר על ידי לחיצה על אחת התמונות לפתיחה על מסך מלא והחלקה לצדדים.

אפשרות אחרונה ושימושית לא פחות היא מענה מהיר להודעה מסוימת בצ'אט. כדי להגיב להודעה, כל שצריך לעשות הוא להחליק ימינה את השורה הרצויה וזו תקפוץ מטה ותפתח לנו את המקלדת לכתיבת התגובה. פעולה זו מחליפה את את הצורך בלחיצה ארוכה ואז על כפתור התגובה.

העדכון לוואטסאפ בגרסה 2.17.30 כבר הופץ בחנות ה-AppStore ובקרוב הם יגיעו גם למכשירי האנדרואיד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.