החלטתם להתחתן? מזל טוב. ברוכים הבאים לעבודה החדשה שלכם בחודשים הקרובים – מלאכת ארגון החתונה. נהרות של בייטים זרמו כבר בקרב פורטלי החתונות. אלו ידעו למצוא עבורכם את בעלי המקצוע ונותני השירותים ביום המאושר, את שמלת הכלה המ-ה-מ-מ-ת שתחכה רק לכן במחיר מציאה ולאורחיכם מחכה המחשבון הנפלא שידע לחשב בדיוק של עשירית האגורה עד כמה שמן יהיה צ'ק המתנה.

ומי ידאג שהאורחים יאשרו הגעה? האם הם ידעו לאן להגיע? ומי יספור את הצ'קים ויפקיד אותם בבנק? "Wedon – מתנה בדרך שלך" תדע לתת מענה על שאלות אלה באמצעות אפליקציה ייעודית המותאמת למכשירי אייפון ואנדרואיד ובאמצעות אתר האינטרנט של השרות.

מעוניינים להעביר מתנה לזוג המאושר? כל שעליכם לעשות הוא להזין באפליקציה את מספרו הסלולרי של אחד מבני הזוג ואת מספר כרטיס האשראי שלכם (באופן חד פעמי). לאחר שתקבעו את הסכום ותחברו ברכה מרגשת, תועבר המתנה ישירות לזוג באמצעות טכנולוגיה של הארנק הסלולרי "סלאריקס".

בנוסף, יוכל הזוג לפתוח באתר "פרופיל חתונה" לקראת חתונתם. שם יוכלו האורחים לאשר את הגעתם, לנווט אל האולם באמצעות Waze ולקבל עדכונים בנוגע לאירוע המתקרב.

מפתחי האפליקציה, ערן טל, מתנאל ליברמן ושי ויינטראוב, כבר חוו את כאבי הראש ובזבוז הכספים ביום חתונתם. "הרעיון התחזק לאחר שכמוזמנים נאלצנו שוב להסתבך עם אמצעי התשלום כמתנה או עם מציאת כתובת האירוע" הם ציינו באתר האינטרנט של הפרויקט. "החלטנו להקים את Wedon בכדי להפוך את כל התהליך שקשור באירוע החתונה לקל זול ומהיר. הן למוזמנים והן לזוג המתחתן שצריך לחגוג ביום הכי חשוב לו ולא להתעסק בדברים אחרים."

להורדת האפליקציה: אנדרואיד | אייפון
ומחירה חינם אין כסף. שיהיה במזל!

כתב: אלעד בלובשטיין