הסימון של עומס תנועה ב-Waze הוא ללא ספק אחד סימנים הכי מועילים עבור הנהגים בכביש, אבל לפעמים זה יכול להיות קצת מתסכל במיוחד אם לא יודעים בדיוק מה הסיבה לעומס, ומה קורה בהמשך. הגירסה המעודכנת של האפליקציה למכשירי iOS, מספר 4.3.0, מוסיפה כעת תמיכה בסמלילים נוספים שמסוגלים לספר מה הסיבה לפקק, אם היא ידועה. כך למשל ניתן יהיה לראות לצד העומס סימונים מיוחדים לתאונת דרכים, משטרה, עצם שנפל על הכביש ומפריע, וכך הלאה.

בנוסף מוסיפה האפליקציה תמיכה בתכונה חדשה שנקראת 'נסיעות מתוכננות' (Planned Drives) – מסלולים עתידיים שניתן לתכנן מראש לפי יום ושעה, והאפליקציה תבנה בהתאם את המסלול, באופן אוטומטי, תוך התחשבות בנתונים אמיתיים של פקקי תנועה וכדומה. כן היא תשחרר התראה שתזכיר לכם בדיוק מדי אתם צריכים לצאת כדי להגיע בזמן ליעד.

את התכונה החדשה יהיה ניתן להפעיל באמצעות סמל חדש בפינה השמאלית התחתונה של מסך ההגעה המשוערת, אליו ניתן להגיע לאחר שמחפשים הוראות בשורת החיפוש המרכזית באפליקציה. החברה אף טוענת כי אפשר לחבר את Waze עם לוח השנה שלכם בטלפון או בפייסבוק (Facebook) כדי לסנכרן מסלולים עתידיים שקשורים לפגישות או אירועים שכבר מופיעים בהם.

כמו כן, שיפור קטנטן נוסף בגירסה החדשה מאפשר להשתיקה באופן אוטומטי כאשר מתקבלת שיחה במכשיר, או כאשר מתבצעת שיחה יוצאת. את הגירסה החדשה ניתן לעדכן באמצעות App Store, או להוריד כאן. טרם ידוע מתי השיפורים הללו יהיו זמינים גם למשתמשי אנדרואיד.

 

 

 

 

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • harelp

  אני לא מבין , waze=google=android למה משתמשי ios מקבלים עדכונים ראשונים כל הזמן ולמה ? ולמה אנדרואיד מקבלת עדכון אחרי 3 חודשים בממוצע ?!

  • אדם סנדלר

   כנראה בגלל שהאנדרואיד הוא הקהל המרכזי של וויז
   ולכן הם ירצו לבדוק את הפיצ׳רים החדשים על המשתמשים של האייפון ורק כאשר הפיצ׳רים יהיו מספיק יציבים הם יפיצו אותם גם לאנדרואיד

   • harelp

    תיאוריה שיכולה להיות נכונה, כי אם היישום לא יהיה יציב אז רוב משתמשי אנדרואיד יחפשו משהו חלופי , פה גוגל תפגע.

   • Avia Chen

    טעות, יש גרסאות בטא שבודקות את כל הבעיות שיכולות להיווצר.
    פשוט זה כנראה עובד יותר טוב בIOS 🙂

 • אוהד

  זה כבר זמין לאנדרואיד.