אחרי שהמשחק נדחה, יצא בקול תרועה, זכה לביקורות מעורבות ואף גרם לפינוי של מערכת עיתון אוסטרלי, כובש Watch Dogs, אחד המשחקים המצופים של השנה, פסגה נוספת.

החברה אישרה כי Watch Dogs הוא ההשקה הכי טובה שלה, כאשר הוא הצליח למכור מספר עותקים גדול ביומו הראשון, יותר מכל משחק אחר של החברה, כולל Splinter Cell, Ryman ואפילו Assassin's Creed. בימאי המשחק, יהונתן מורין (Jonathan Morin), כתב בבלוג של החברה: "אמרתי פעם שהבאזז סביב Watch Dogs נוצר בעקבות תשוקה גדולה של המעריצים הראשונים שלנו", הוא כתב בבלוג, "היום, שברנו את שיא ה'מכירות ביום הראשון' בהיסטוריה של החברה". "אף פעם לא אוכל להגיד מספיק", הוא מודה למשתמשים, "תודה לכולם! אנחנו אוהבים אתכם בשל התשוקה והיצירתיות שלכם".

עוד נאמר בבלוג: "בזמן הפיתוח, שערך כחמש שנים, Watch Dogs עוצב, כבר מההתחלה, כדי להציע את חווית הדור הבא על כל מערכת". למרות מה שכתוב בבלוג, הרשת הוצפה דיווחים על כך המשחק נתקע ומלא בתקלות, גם במחשבים חזקים שברור לגמריי שהם יכולים להריץ את המשחק.

ניסיתם את המשחק? ספרו לנו בתגובות את ההתרשמות שלכם ממנו.

שתף:
-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.
 • משחק שסובל מהבעיה שרוב המשחקים בעולם פתוח סובלים ממנו.
  העלילה מעולה, הרעיון המרכזי מקורי.
  אך מלבד זאת כל המסביב יותר מדי מחזורי – קווסטים צדדיים שהם אותו דבר.
  *בדיוק כמו משחק הדגל שלהם אססין קריד.
  *יש כאלו שאוהבים את זה אני אישית לא ומשחק רק בגלל העלילה.

 • פיזיקאי משועמם

  ממש לא! משחק משעמם בטירוף וחוזר על עצמו..מלא באגים (בעיקר גרפיים)
  כל המשימות במשחק הם בדיוק אותו דבר. בקיצור האכזבה של השנה מבחינתי!

 • שי שבו
  • שי שבו

   הפרסומת הכי טובה שלהם

 • mb

  משחק טוב אני משחק בו ב xbox רק חבל שהגרפיקה שלו לא מתקרבת לגרפיקה של gta v והמשימות לא כאלה קשות.

 • מקס

  משחק חזק מאוד יש לו דרישה גבוה מבחינת גרפיקה ובנוסף צריך לסדר את multiplyer אבל חוץ מזה כיף ביותר

 • להלה

  משחק מעולה! עולם פתוח כמו שצריך, מיליון ואחת אפשרויות, עלילה מגניבה ולא נתקע לי אף פעם
  הבעיה היחידה בו זו המשימות שכולן סובבות סביב מס' דברים : תתגנב למקום X, תגנוב מידע Y, תעקוב אחרי Z ,תרצח את P או תפתור פאזל ותשיג שליטה על חוות שרתים מסוימת..
  חוץ מזה משחק מעניין ונותן את החופש הזה של השליטה בעיר באמצעות הטכנולוגיה ומעלה כמובן את אחת הבעיות הגדולות בקידמה של הפרטיות..
  בכל מקרה ממליץ