כחודש וחצי לאחר שמנכ׳׳ל Valve חשף כיצד משחקי SteamVR ישתפרו, Valve משיקה רשמית את פלטפורמת המציאות המדומה שלה ה-SteamVR. ההשקה מגיעה במקביל לתחילת השקת משקפי המציאות המדומה של HTC, משקפי ה-Vive.

SteamVR מכילה בתוכה מאות משחקים ודמואים שיאפשרו לשחקנים לחקור את חווית המציאות המדומה, כשחלקם בחינם וחלקם בתשלום. לכל כותר יש עמוד משלו עם מידע רב, תמונות, טריילרים ועוד, ממש כמו בשאר המשחקים בחנות Steam.

בנוסף להשקת Valve ,SteamVR משיקה גם את המשחק הראשון שלה לתחום המציאות המדומה. המשחק שנקרא The Lab מאגד בתוכו מספר משחקים קטנים שמעבירים את החוויה והפוטנציאל של גיימינג במציאות מדומה, The Lab הוא משחק חינמי וזמין כבר עכשיו להורדה. לחצו כאן כדי להתרשם מפלטפורמת המציאות המדומה החדשה של Steam.

בתוך כך החלה HTC לשלוח לרוכשים הראשונים את מערכת ה-Vive, זאת לאחר שפתחה את ההזמנה המוקדמת בחודש פברואר האחרון. המחירים כזכור עדיין גבוהים כמו של ה-Oculus Rift ועומדים על 799 דולר לסט הכולל גם בקר אלחוטי, משטח תנועה והמסך (HMD) עם המצלמה הבנויה המתחברת לראש המשתמש. כבונוס רוכשים אלה מקבלים גם עותק חינם של המשחק Tilt Brush ו-Fantastic Contraption.

וידאו: SteamVR בהתנסות ראשונה של שחקנים

פורסם לראשונה באתר Vgames