האם יום אחד חנות המוזיקה אייטונס (iTunes) או שירות ההודעות המיידיות איימסג' (iMessage) יעשו את דרכם אל מערכת ההפעלה אנדרואיד? לא סביר, אך טים קוק, מנכ"ל החברה, לא שולל את האפשרות.

"אין לנו עניין דתי עם המרת יישומי אפל לאנדרואיד…"
טים קוק תמיד נחשב למתון יותר בדעותיו לעומת קודמו בתפקיד, סטיב ג'ובס, והדבר בא לידי ביטוי בפתיחות היחסית שהוא מביע כלפי מערכת ההפעלה המתחרה, שג'ובס הכריז עליה "מלחמה גרענית עד הסנט האחרון". בוועידת D11 שמקיים אתר AllThingD מבית הוול-סטריט ג'ורנל אמר קוק כי "אין לנו עניין דתי בנוגע להמרת יישומי אפל לאנדרואיד. אם יש היגיון – אנו נעשה זאת, וניתן להחיל אמירה זאת על כל תחום שבה נוגעת אפל".

אמנם, נשמע כי מדובר בהתבטאות אינטרסנטית משהו, מכיוון שיש הגיון כלכלי להביא שירותים כמו חנות המוזיקה או שירותי הענן אל מערכת ההפעלה המתחרה, בדומה לצעד שעושה רים בלאקברי אשר מביאה את יישום ההודעות שלה הבלקבארי מסנג'ר אל מכשירי האנדרואיד. למרות שבעתיד הקרוב לא נראה כי נראה את השירותים של אפל רצים על מכשירי האנדרואיד, נחמד להיווכח כי קוק מתנער מהקנאות הדתית שאופפת את החברה ואף מציג גישה אשר פתוחה לאפשרות, אך כל עוד יש בכך הגיון כלכלי.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.