סמסונג (Samsung), שהשיקה לא מזמן בישראל את צמיד ה-Gear Fit 2, עובדת ככל הנראה על מטען אלחוטי חדש שילווה את המכשירים הבאים שלה, טלפונים ומחשוב לביש כאחד. לפי האתר Patently Mobile החברה הגישה לאחרונה לא פחות משלוש בקשות לפטנט עבור עיצובים חדשים של מכשירי טעינה.

בראש ובראשונה, לפי הפטנטים אפשר ללמוד שסמסונג מייעדת את המטען להיות גבוה יותר, ובכך הוא יהיה שונה לחלוטין מהמטענים השטוחים והעגולים שפותחו כדי לשרת מכשירים קיימים. בצורה כזו, לדוגמה, ניתן להשתמש באותו מטען כדי להטעין שני מכשירים ביחד במהלך הלילה – טלפון וגם שעון, כאשר השעון נכרך סביב המטען והטלפון מונח עליו.

כך, אגב, ניתן גם לווסת את כמות החשמל ומהירות ההטענה של שני המכשירים, ולקצר את הזמן שלוקח להטעין כל מכשיר למרות שכיום, מטענים אלחוטיים עדיין מטעינים לאט יותר מאשר מטענים עם כבלים פיזיים. בנוסף, לפי בקשת הפטנט, המטען מסוגל להטעין גם מצלמות, משקפיים חכמים ואפילו טאבלטים.

הפטנטים, ככל הנראה, הוגשו כבר בחודש ינואר האחרון, מה שאומר שלסמסונג היו כמעט שמונה חודשים לעבוד עליהם. רבים משערים כי מכשיר הדגל הבא של החברה, ה-Galaxy Note 7 שיושק ממש עוד מעט, צפוי להגיע לפחות עם מטען אלחוטי חדש אחד.
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.