באירוע שיערך בלונדון ביום רביעי ה-3 לדצמבר ייחשף YotaPhone 2, המכשיר המסקרן שמצויד בצמד מסכים שאחד מהם הוא מסך עם תצוגת דיו-אלקטרוני (E-Ink).

את המכשיר המסקרן יצא לנו לפגוש כבר בתערוכת הסלולר בברצלונה שנערכה בפברואר השנה. עם זאת, המכשיר שהוצג היה אב-טיפוס ראשוני. החידוש בדגם השני הוא שמסך הדיו-האלקטרוני המשני תומך כעת גם במגע, כך שאפשר לבצע פעולות בסיסיות גם מבלי לגשת למסך ה-LCD.

החברה הרוסית הכריזה בטוויטר כי היא החלה לשלוח הזמנות לאירוע שיערך בלונדון בו ייחשף המכשיר מחדש, על-פי התמונה בהזמנות נראה כי החזות החיצונית של המכשיר לא השתנתה ויהיה ויכלול מסך LCD בגודל 5-אינץ׳ ואבחנה של Full-HD של 1920×1080 פיקסלים ומסך מגע מבוסס דיו-אלקטרוני משני בגודל 4.7-אינץ׳ באבחנה של 540×960 פיקסלים.

כרגע, מעבר לתמונה שפורסמה ברשת המיקרו-בלוגים, לא ידוע אלו שינויים נעשו במכשיר והאם המפרט שודרג מאז שהוצג אב-הטיפוס בברצלונה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.