אחת השאלות היותר חשובות בעדכון הקרוב של מערכת ה-Windows 8 היא האם מיקרוסופט (Microsoft) תחליט להחזיר את כפתור ה”התחל” שהוסר.

מיקרוסופט החלה בבדיקות למערכת החדשה תחת השם קוד “Windows Blue” אשר קיבלה את גרסה 8.1 וצילומי מסך מהמערכת המעודכנת כבר ראינו לא פעם. אולם על פי דיווח של אתר winsupersite, כפתור ההתחלה חוזר לשורת המשימות.

בצילום מסך עדכני נראה כפתור ההתחל עם הלוגו המחודש של מיקרוסופט, אולם זה עדיין לא אומר שנקבל את אותו התפריט כמו הקיים ב-Windows 7 אלא נקפוץ למשק האריחים החדש. אותו ממשק מוכר אך יעבור ארגון מחדש למציאה נוחה וקלה יותר של יישומים והגדרות משתמש. כן נוכל להציג את אותו הרקע של שולחן העבודה גם בממשק ההתחל ותהיה אפשרות לדלג ישירות לשולחן העבודה בעלייתו של המחשב.

מיקרוסופט צפויה להשיק את מערכת ה-Windows 8.1 בהמשך השנה וכבר בחודש הבא, ב-26 ליוני תשיק גרסת בטא ראשונה ותסופק בחינם לבעלי Windows 8 ו-Windows RT.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • יוסי כהן

  דווקא זה נראה לא רע…
  נראה בדיוק כמו הכפתור שSTART8 מציע עבור גישה לאריחים
  שדרך אגב מצאתי אותם יותר נוחים ושימושיים מממשק ההתחל הישן וכך גם הוריי שבשבילם אין באמת סיבה לגשת לדסקטופ המבולגן אלא פשוט להפעיל את מה שרוצים ע"י לחיצה על כפתור ההתחל במקלדת

  ווינדוס 8 מאוד עוזר למשתמשי POWER כמוני… לחצן ימני על כפתור ההתחל מביא תפריט מדהים עם כל מה שצריך בניהול המחשב(ואף CMD עם אדמין!) מה גם ממשק ההתחל לא קופא כמו תפריט ההתחל ולכן חיפוש בו הרבה יותר מהיר ויעיל
  מה שכן 2 חסרונות יש בו.
  החיפוש לא משולב וצריך לבחור קטגוריה עם העכבר והמעבר התדיר בין עכבר למקלתדת מעיק…
  תפריט הלחצן ימני נוראי… הבאר המיושם בצורה גרועה הזה מסתיר את שמות האריחים הנמוכים ואינו נגיש לעכבר במהירות… היה עדיף סוג של תפריט פאי סביב העכבר או משהו כזה…

 • עידן

  מה זה משנה לנו?
  בסך הכל כפתור אחד, הם לא מחזירים את הממשק הישן

 • בולי

  לאנשים לא היה חסר הלוגו של ווינדוס / התחל על ה taskbar. לאנשים היה חסר את ההתחל עצמו עם כל הקיצורים מסביב.

  נראה שמיקרוסופט שוב תפשל

 • יהודה

  איך אני יידע על העדכון?

 • NexusFun

  רק שיעיפו כבר את המטרו הזה למחשבים נייחים…

 • ggggggg

  זאת גרסתה שמיועדת בעיקר למחשב?
  כמו-windows 7?