אחת השאלות היותר חשובות בעדכון הקרוב של מערכת ה-Windows 8 היא האם מיקרוסופט (Microsoft) תחליט להחזיר את כפתור ה”התחל” שהוסר.

מיקרוסופט החלה בבדיקות למערכת החדשה תחת השם קוד “Windows Blue” אשר קיבלה את גרסה 8.1 וצילומי מסך מהמערכת המעודכנת כבר ראינו לא פעם. אולם על פי דיווח של אתר winsupersite, כפתור ההתחלה חוזר לשורת המשימות.

בצילום מסך עדכני נראה כפתור ההתחל עם הלוגו המחודש של מיקרוסופט, אולם זה עדיין לא אומר שנקבל את אותו התפריט כמו הקיים ב-Windows 7 אלא נקפוץ למשק האריחים החדש. אותו ממשק מוכר אך יעבור ארגון מחדש למציאה נוחה וקלה יותר של יישומים והגדרות משתמש. כן נוכל להציג את אותו הרקע של שולחן העבודה גם בממשק ההתחל ותהיה אפשרות לדלג ישירות לשולחן העבודה בעלייתו של המחשב.

מיקרוסופט צפויה להשיק את מערכת ה-Windows 8.1 בהמשך השנה וכבר בחודש הבא, ב-26 ליוני תשיק גרסת בטא ראשונה ותסופק בחינם לבעלי Windows 8 ו-Windows RT.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.