המדליף OnLeaks, חשף פרטים חדשים על המכשיר הבא של LG, ה-LG V30, שאמור להיות מוכרז כבר בחודש ספטמבר הקרוב במסגרת תערוכת IFA בברלין. לפי השמועות, ההכרזה על המכשיר צפויה להתרחש יום לפני התערוכה, ב-31 באוגוסט, במסגרת אירוע השקה מצומצם שיקדים את התערוכה.

המדליף מאמת את השמועות הקודמות וטוען כי LG V30 צפוי להיות המכשיר הראשון של LG שיכיל את מערכת העל-שבב Snapdragon 835 או Snapdragon 836 ויציג עיצוב חדש: במקום גוף מתכתי כמו הדגמים הקודמים, LG תעבור לגוף שעשוי מזכוכית. זאת ככל הנראה יאפשר להשתמש בטכנולוגיית טעינה אלחוטית, שעליה עובדת החברה. בנוסף יכיל המכשיר מצלמה אחורית בעלת עדשה כפולה, וסורק טביעות אצבע שימוקם בגב המכשיר.

לגבי התצוגה המשנית, שמאפיינת את ליין מכשירי ה-V, לא נמסרו עדיין פרטים אך יש להניח שהיא תהיה חלק מהמכשיר, יחד עם מסך בעל שוליים מינימליים. שמועות ראשוניות טענו כי המסך המשני של המכשיר יחליק מתחת למסך הראשי, בעוד אחרות גרסו כי הוא יהיה נפרד ממנו לחלוטין. כך או כך, ה-LG V30 צפוי להיות המכשיר הראשון של LG שמכיל מסך בטכנולוגיית OLED, כאשר גודלו צפוי להיות 6.3 אינץ' ביחס היבט רחב, לעומת 5.7 אינץ' של ה-V20.

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.