אוהבים אפליקציות? ברור, במיוחד כאלה שלא צריך לשלם עבורן. אז הנה הזדמנות נחמדה בשבילכם להצטייד בכמה שבדרך עולות כסף,או עולות ממש הרבה – חנות האנדרואיד של גוגל (Google) מציעה השבוע משחקים ואפליקציות להורדה בחינם לזמן מוגבל, ולצידן עוד כמה וכמה שמוצעות בהנחה משמעותית.

בין המשחקים אפשר להזכיר את משחק ההרפתקאות Legacy – The Lost Pyramid בו השחקן צריך למצוא את דרכו בתוך פירמידה עתיקה בדרך לפתור פזלים וחידות. משחק המרוצים הפופולרי Colin McRae Rally, בו מתחרים במירוץ ראלי אמיתי ומלא אקשן, מוצע כעת בהנחה משמעותית כשמחירו עומד על 4.40 ש"ח. Hook הוא משחק פזלים שמכיל 50 שלבים, והוא מציע משהו שונה לחלוטין ממשחקי אתגר אחרים. עוד משחק בתשלום מופחת, ב-6.60 ש"ח, הוא True Skate שמלמד איך לרכב על סקייטבורד ולעשות כמה פעלולים בדרך.

בתחום האפליקציות, אפשר למצוא את Notifications in bubble המספקת פתרון למענה מהיר ישירות ממסך הבית, כשלא משנה אם מדובר בהודעת WhatsApp ,Facebook או SMS, בלי צורך לפתוח את האפליקציה. האנטיוירוס של AVG מוצע בכמחצית המחיר, 22.90 ש"ח, כולל סריקת וירוסים בזמן אמת.

מי שאוהב לגוון את מסך הבית יוכל לרכוש את Weatherback Wallpaper ב-5.30 ש"ח. האפליקציה כוללת מגוון של רקעים ואפקטים. אפשר גם להסתפק בגרסה החינמית.

הורדת האפליקציות בחינם נחשבת לרכישה לכל דבר, כך כל עוד הן לא הוסרו דרך Google Play, הן נשארות בחשבון האישי.