בדרך כלל אנו נתקלים בפירוק לגורמים ולחלקיקים של טלפונים חכמים, אבל האתר IFixIt לקחו הפעם לידיים את הטאבלט החדש של מיקרוסופט (Microsoft), בגרסת ה-Surfce 2 Pro שלו, ותרתי משמע פירקו לו את הצורה.

כזכור, מדובר בטאבלט החדש אותו השיקה מיקרוסופט ממש לאחרונה, עם חלונות 8.1, יחד עם אחיו התאום שפועל על חלונות ER, הלו הוא ה-Surface 2.

החברה ב-IFixIt לקחו את הטאבלט עם מסך ה10.6 אינץ' שלו והחל מהמכסה ועד אחרון הברגים שמחברים אותו, הוציאו הכל על השולחן תוך שהם מסבירים מה הם החלקים השונים של הטאבלט ותוך כדי שהם חווים את דעתם לגבי איכות הבנייה, צורתה, ובסופו של דבר, גם לגבי היכולת להרכיב את המכשיר חזרה.

הציון הסופי שהם מעניקים לטאבלט של מיקרוסופט הוא 1, כן, 1 בלבד מתוך 10 כשהסיבה העיקרית היא מיקום הסוללה וכן שימוש מוגזם בחומר הדבקה.

כך או כך, בכתבה המפורטת להפליא של האתר אפשר לראות את כל חלקי המכשיר באופו מפורט, בדרך שבה כנראה במיקרוסופט לא יאהבו את החשיפה המלאה.

הנה הסרטון של הפירוק:

בנוסף, אנו מאוד ממליצים לכם לבקר גם בכתבה המלאה כדי לראות את כל הפרטים, בעיקר אם אתם גיקים של חומרת מחשבים.

 

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.