בעוד מספר שעות יתחיל האירוע של מיקרוסופט בו ייחשף הדור הבא של קונסולת האקסבוקס (Xbox), אשר זכתה לשם הקוד 'דורנגו' ועל-מנת לגנוב מעט מן הבאזז אשר סובב את האירוע של מיקרוסופט משחררים בסוני סרטון 'טיזר' קצר אשר רומז על עיצוב הקונסולה שלה, הפלייסטיישן 4.

הסרטון מציג תמונות של הקונסולה החדשה של סוני, של שלט ה'דואלשוק 4' ושל מצלמת ה'פלייסטיישן איי' – העיצוב הכללי של הקונסולה נראה זוויתי במיוחד, אך טרם מוקדם לשפוט כיצד היא תיראה מכיוון שמדובר בתמונות תקריב. בסדרת התמונות ניתן להבחין בחורי האוויר, הלוגו שיוטבע על הקונסולה והפאנל הקדמי, כמו-כן ניתן להבחין כי הגימור (טקסטורה) הפלסטיק על-גבי הקונוסלה נראית  מחוספסת,  אשר מזכיר את זה של הגרסה הרזה של ה'פלייסטיישן 3' ולא את הגימור המבריק של הגרסה העבה אשר היווה מגנט לטביעות אצבע.

סוני ומיקרוסופט מצחצחים חרבות והקרב בין החברות עוד צפוי להתלהט ככל שנתקרב אל תערוכת E3. מסקרן יהיה לראות האם במיקרוסופט יהיו פחות סודיים בנוגע לעיצוב הקונסולה שלהם והאם החברה כן תציג את העיצוב הסופי של הקונסולה שלה היום באירוע ההשקה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.