תערוכת CES הסתיימה לה, אך סוני באופן מפתיע, מצאה זמן להודיע על זוג מכשירים חדשים ממש עכשיו. הכירו את Xperia T2 ו-Xperia E1, האחד הוא פאבלט גדול מימדים ואילו השני מיועד לחובבי המוזיקה.

XperiaE1

נתחיל עם Xperia T2 Ultra, המכשיר מגיע בשתי גרסאות שהאחת תומכת בסים כפול ואילו השנייה לא ושניהם מגיעים באותו המפרט. המכשיר גדול למדי, 6 אינץ’ מסך ליתר דיוק ובעיצוב ה-OmniBalance המפורסם בעובי של 7.6 מ”מ בלבד. המסך ברזולוציה של 720p, לא Full HD כמו ה-Z1 או ה-Z Ultra ומתחת למכסה המנוע הוא רץ על שבב של Qualcomm מרובע ליבה 1.4GHz Snapdragon מדגם לא ידוע, ככל הנראה מהסדרה היותר חלשה אולם הוא מספק גם תמיכה ברשתות LTE. בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל וכולל זיכרון פנימי 8GB עם אפשרות הרחבה בכרטיס microSD וסוללה של 3,000mAh.

המכשיר הנוסף שהוכרז הוא ה-Xperia E1 (בתמונה משמאל), חלש ובינוני וגם אחד הזולים מהסדרה. 4 אינץ’ גודל המסך (800×480) ומעבד כפול ליבה Snapdragon 200 עם זיכרון 512MB של RAM. ייחודו הוא בעיקר הרמקול וחווית המוזיקה שהוא מסוגל לספק: 100Db היא עוצמת הרמקול, וזה אומר שתוכלו להפריע לשכנים אם תגבירו למקסימום. יחד עם זאת הוא כולל את טכנולוגיית ClearAudio+ ו-xLoud שיבטיחו סאונד איכותי, וכן כפתור ייעודי לאפליקציית המוזיקה Walkman של סוני.

את המחיר החברה לא פרסמה למכשירים, אבל כן ציינה כי ה-Xperia T2 Ultra יושק במספר מדינות אסיה, אירופה והמזרח התיכון בקרוב.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rxt3Lvumvkc