מעוניינים להשתתף בניסוי? נראה כי העדכון האנדרואיד 'מרשמלו' קרוב, כשבסוני (Sony) בטוחים מספיק ומאפשרים למשתמשים להירשם לתוכנית הנסיינים ולהתנסות בגרסת הבטא של העדכון.

בחברה מאפשרים לבעלי מכשירי Xperia Z3, Z3 Compact ו-Z2 להירשם לתוכנית הנסיינים של החברה, על-ידי הורדה של היישום Xperia Beta Program ולאחר הרשמה קצרה להוריד את עדכון אנדרואיד 6.0 מרשמלו למכשיר. תוכנית הנסיינים מאפשרת לבדוק את הגרסא הלא-סופית של מערכת ההפעלה ובכך לאפשר לחברה לאתר תקלות טרם שחרור הגרסה לכלל המשתמשים.

עם גרסה 6.0 של אנדרואיד, סוני צפוייה להציג ממשק משתמש קרוב במיוחד לזה של גרסת האנדרואיד הנקייה בתוספת מספר יישומים ייעודים של החברה. בעבר בחברה ציינו כי העדכון לגרסת המרשמלו צפוי להגיע "בתחילת 2016" עבור מכשירי ה-Xperia Z2 ומעלה.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.