הכירו את ה-Portable Ultra Short Throw, מקרן נייד קטן תוצרת סוני (Sony) המסוגל להקרין תמונה על עצמים קרובים והופך כל משטח למסך פוטנציאלי.

המקרן הוא קובייתי במימדים של 81x131x131 מ"מ, מה שהופך אותו למקרן קטן, אך עדיין גדול יותר ממקרני 'פיקו'. הוא מסוגל, כאמור, להקרין תמונה על משטחים קרובים. המקרן מפיק תמונה באבחנה של 1366×768 על גודל של 22-80 אינצ', עוצמת הארה של 100 לומן. למקרן סוללה פנימית המספק זמן שימוש של שעתיים, למקרן כניסת HDMI אך ניתן להתחבר אליו גם באופן אלחוטי באמצעות Wi-Fi או בלוטות' LE. המקרן מגיע גם עם מעמד המעניק לו מראה של רהיט מעוצב.

על-פי אתר החברה,  ה-Portable Ultra Short Throw יהיה זמין לרכישה ביפן ב-13 לפברואר במחיר של 93,000 ין, שהם כ-800 דולר. המקרן צפוי להגיע גם לארה"ב בקיץ.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.