מכשיר ה-Xperia Z3 של סוני (Sony) מצוידים באפשרות ה-Remote Play, יכולת להזרים משחקים מקונסולת ה-PlayStation 4 אל מכשיר הטלפון, נראה כי באופן לא מכוון החברה ציינה כי האפשרות תגיע גם אל מכשירי ה-Xperia Z2.

אומנם לא מדובר בהודעה רשמית אך זהו הדבר הטוב הבא – ביישום ה-Xperia Lounge של סוני, המרכז הטבות לבעלי מכשירי Xperia נכתב כי אפשרות ה-Remote Play, תגיע אל מכשיר ה-Xperia Z2 וה-Xperia Z2 Tablet בנובמבר 2014, לא מדובר בהפתעה מכיוון שהאפשרות להזרים משחקים מקונסולת ה-PlayStation 4 אל מכשיר הטלפון או מחשב הלוח, היא לא תובענית מבחינת חומרה אלא בעיקר מדובר ביכולת תוכנתית. נראה כי החברה נמנעה מלהכריז רשמית כי היכולת תגיע גם אל מכשירים ישנים יותר היא מכיוון שמדובר בנקודת מכירה לטובת מכשיר הדגל העדכני ביותר של סוני לרגע זה.

מעבר לכך אין פרטים נוספים ולא ברור אם יכולת ה-Remote Play תגיע באמצעות הורדה של יישום ייעודי או באמצעות עדכון למכשירי ה-Xperia Z2 שיביא עמו עדכון לאנדרואיד בגרסה 4.4.4.

RemotePlay בפעולה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.