מכשירי הסמארטפונים של סוני מסדרת אקספריה מקבלים שירות חדש. החברה הכריזה על my Xperia, שירות לאיתור המכשיר מרחוק למקרה שאבד או נגנב. my Xperia הוא לא רק שירות מעקב, אלא גם מסייע למשתמש למנוע מנתונים האישיים להגיע לידיים הלא נכונות. כדי להירשם, בעלי מכשיר של סוני יכולים להיכנס לאתר בכתובת myxperia.sonymobile.com ובאמצעות חשבון Google ID להתחבר לחשבון. דרך האתר ניתן לבדוק את מיקומו של המכשיר על גבי מפת העולם, להפעיל אזעקה מרחוק גם כאשר המכשיר על מצב שקט כדי למשוך תשומת לב, לנעול את המכשיר כדי לשמור על הנתונים ואף למחוק מרחוק את כל התוכן האישי גם בכרטיס ה-SD החיצוני.

“אנחנו מפעילים כרגע השקה הדרגתית במספר מכשירים נבחרים מדגמי 2012 המריצים את גרסת ICS. נתחיל עם מכשיר ה-Xperia Arco S ואט אט נוסיף מכשירים נוספים בשבועות הקרובים”, אמרו בבלוג הרשמי של סוני מובייל.

השירות המושק בימים אלה הוא בשלבי בטא, ובסוני אומרים כי הוא יופץ לכל המכשירים בעולם עד הרבעון השני של השנה ויגיע באופן אוטומטי כאפליקציה מובנת דרך עדכון המכשיר (OTA) ומשם יהיה ניתן להפעיל או לבטל את השירות.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.