אולי חלקכם לא יודעים אך המכשיר הכה נחשק, ה-OnePlus One, סובל מבעיה חמורה המתסכלת רבים מרוכשיו. התקלה הידועה לשמצה היא בעיות במסך מגע, הגורם ללחיצה במקום אחר ממנו המשתמש נגע בפועל או שלעיתים אף המסך אינו מגיב, מה שמוציא כמעט מכלל שימוש את המכשיר. רומים מותאמים נפוצו בין חברי הקהילה, אולם תיקון רשמי הגיע רק כעת.

העדכון יצא עבור אלו המריצים את גרסת Cyanogen ומיד לאחר מכן יצא העדכון גם לבעלי גרסת ה-OxygenOS, המערכת פרי פיתוחה של החברה. עבור CM 12S זוהי גרסה VNG1TAS213 שעדיין מבוססת על אנדרואיד 5.0 Lollipop ולא 5.1 כפי שכבר הבטיחה בעבר. העדכון כולל תיקון באגים שונים ויציבות המערכת, כמו גם בעיות התחברות להתקני Bluetooth ובעיות תקשורת שהיו בחלק ממפעילות הסלולר. העדכון שיצא גם לגרסת ה-OxygenOS 1.01 כולל בתוכו כאמור את התיקון לבעיית הטאץ’, מלבד זאת צוות הפיתוח לא שיתף מידע נוסף פרט לתהליך התקנתו.

למעוניינים, הוראות בדבר התקנת העדכון נמצא כאן לבעלי רום Cyanogen או כאן לבעלי רום OxygenOS, אולם דיווחים ראשונים של מעט המשתמשים נטען כי יש זליגת סוללה כך שצריך להמתין ולראות האם הדברים נכונים. למי שפחות בקיא, מומלץ להמתין לעדכון האוטומטי או להיעזר בקבוצה הישראלית שבפייסבוק.

>> OnePlus One נמכר כעת במחיר קבוע של 249 דולר

>> OnePlus חושפת: הדור השני ירוץ על Snapdragon 810 v2.1

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • שפן סלעים

  חברים, מי שאין לו בעיות, אינו יכול לטעון שלאחרים אין. בעיית ה -touch אצלי, התפתחה לאיטה, עד שבשלב מסוים, נדרשתי להקיש על המסך, כדי שתצא אות. לפי התיעוד באתר החברה, ובפורומים שונים, הבעיה היא בעיית תוכנה ולא חומרה, והיא באה לידי ביטוי כתוצאה מהתנגשות של מ"ה עם תכנות שונות. כלומר, factory יפתור הבעיות כולן (אך לא מעשי). בניסיונות שונים, מצאתי שביצוע safe mode מביא להקלה ניכרת, כמו כן המקלדת המקורית של android מתפקדת טוב יותר ממקלדות אחרות (אך עם החסרונות המובנים בה).

 • שלומי

  ייתכן שאתה לא חווית את הבעיה, אבל זה לא אומר שאחרים לא חוו. העדות לכך היא העדכוני גרסה, של שתי מערכות הפעלה. מביך שלקח להם כל כך הרבה זמן.

 • אבי

  אפשר להזמין עם המדריך הזה:
  https://elvishai.wordpress.com/

 • George

  בתור אחד שיש לו אץ המכשיר כבר חצי שנה מה שנכתב במאמר אפילו לא קרוב. הבעיה היא בלחיצה כפולה של שתי אצבעות ובמילים אחרות הגדלת תמונה בmultitouch. וזהו אין כל בעיה אחרת. אגב הבעיה הופיעה אחרי שדרוג ל lollipop 5

 • חן רוז

  על מה אתם מדברים ?
  יש לי ONEPLUS ONE (שהבאתי ישירות מהחברה בסין) כבר מעל חצי שנה.
  כן, בהתחלה היתה בעיה עם סוללה אז ניסיתי רום אחר והעיניין של הסוללה היסתדר, בסופו של דבר חזרתי לCM כי זה הכי התאים לי אבל יש אפס(0) בעיות מאז.

  • ….‬‎

   זה לא אצל כולם, אבל יש אנשים שהעדכון ללוליפופ הרס להם את המגע. תכתוב בגוגל 1+1 בעיות מגע